Przetarcie penisa a pieczenie ropienie ból krwawienie i swęd

napisał/a: CichyTom 2015-08-24 12:40
Witam, mam 20 lat, cztery dni temu mój penis uległ "kolizji" ponieważ jechałem na sucho i podczas akcji zobaczyłem krew więc przestałem "jechać", pare minut po akcji zauważyłem że coś więcej się dzieje z moim penisem, zaczął strasznie boleć, a po jednym dniu spuchł i bolał jeszcze bardziej, po kolejnym dniu opuchlizna sie zmniejszyła, ale ból zamienia się w ból i swędzenie oraz przetarcie na żołędziu oraz napletku polałem wodą utlenioną, a następnie gencjaną. Po kolejnym dniu mój wonsz zaczął przechodzić wylinkę, na skórek z żołędzia odchodził etapami, od środka do boków żołędzia oraz na boki od napletka, w dodatku w górnej części penisa powstała fałdka grubością dorównująca najszerszemu miejscowi na penisie ("parasol") wydaje mi się że jest to mega żyła.
dzisiaj (4 dzien) moczę prącie w ciepłej wodzie, parę minut na dzień, rano zastałem taki stan jak na zdjęciach, troche się przeraziłem przypominając sobie podobieństwo do grzybicy , lecz to białe to nie ropa tylko skóra z żołędzia oraz napletka.
Proszę o rady, moim zdaniem to tylko przetarcie,ale mogę się mylić. do dermatologa mam termin za miesiąc ponieważ jestem na antybiotyku drugi miesiąc.
Ps.Wybaczcie satyre, jednak w tych sprawach nie władam językiem ekspertów
Link do zdjęc http://pokazywarka.pl/694dx9/
dzisiaj już gorzej bo krew poleciała gdy czyscilem penisa lekko papier przykladajac tak aby sie troche oczyscil, z dwoch miejsc na żołędziu zaczeła leciec krew, mam nowe foty, ale one wiele nie zmienią.
co robic iść do lekarza? (nie chciałbym tego wstydze sie) czy moze isc do apteki i potraktowac to przetarcie jak zwykle przetarcie skóry kupując jakieś leki na przetarcia itp
napisał/a: piotrosiama 2015-08-24 13:31
Gencjany nie stosuj. Spróbuj popytać w aptece.