Przeszkadza mi od dłuższego czasu gesta wydzielina w gardle

ewelin007
napisał/a: ewelin007 2015-03-21 21:53
Witam, jestem uczulona na trawy co pokazały testy które wykonałam niestety 10 lat temu.W listopadzie 2014 roku. zanlazłam sie z obrzękiem zatok na oddział laryngologiczny, gdzie podano mi antybiotyki i zalecono powtórne testy których jednak nie wykonałam..Zmianom w zatokach towarzyszył ból głowy ale nie pojawiał sie niezyt nosa.Tomograf wykonany w lutym też nie pokazał zmian.Nadal coś przeszkadza mi w gardle, to sie zaczęło zanim zachorowałam na zatoki.Jak wezmę syrop wykrztusny to odpluwam zielonym lub żółtym. Lekarz rodzinny nie chciał mi dac skierowania do pulmonologa, boje sie ze coś nie w porządku z oskrzelami bo cały czas mam czysty nos wiec domyślam się ze stony zatok wszystko ok.Zastanawiam sie czy moze to byc zwiazane z alergia na inne czynniki uczulajace choc objawy na to nie wskazuja bo np nie kicham i nie mam kataru.Prosze o pomoc, jakie badania mogłabym przejśc aby pozbyc sie tej paskudnej męczącej wydzieliny z dróg oddechowych?Czy powtórzenie testów alergicznych byłoby konieczne w moim przypadku?Pozdrawiam.
napisał/a: radek07 2015-03-22 09:09
Robiłaś kiedykolwiek wymaz z nosa?
Ilu lekarzy widziało wynik tomografii?
Możesz przesłać cały wynik?
Byłaś przeziębiona w momencie kiedy zaczęłaś odczuwać wydzielinę w gardle?
ewelin007
napisał/a: ewelin007 2015-03-22 11:44
Nie robiłam żadnego wymazu z nosa, nikt mi nawet o tym nie wspomniał.Jak odczuwam wydzieline w gardle to w ogóle nie jestem przeziebiona.Kto moze mi wystawić skierowanie na wymaz z nosa?