Przesuniecie spirali

napisał/a: Victoria1990 2017-07-25 21:11
Okolo 6 miesiecy temu mialam zakladana wkladke domaciczna.ostatnia kontrole u ginekologa jakies 3 miesiace temu. Wszystko bylo dobrze pomimo, ze mowilam ginekologowi ze nie wyczuwam nitek. Ani na poczatku po zalozeniu ani teraz po 6miesiaacach. Teraz zaczal bolec mnie brzuch. Klucie w podbrzudzu z lewej strony np. Przy siadaniu cz ruchu. Czy wkladka mogla mi sie przesunac? Dodam ze zadnych krwawien czy uplawow miedzy miesiaczkami nie ma.
napisał/a: Pistia 2017-07-31 11:07
No niestety tego nikt nie jest w stanie określić co się dzieje z wkładką ani dlaczego boli Cie brzuch. Musiałabyś wybrać się najlepiej do innego ginekologa i zrobić badania -przede wszystkim USG aby sprawdzić położenie wkładki. Nitki powinny być wyczuwalne, ponieważ prócz tego, że są niezbędne do usunięcia wkładki z jamy macicy, to pozwalają samodzielnie kontrolować prawidłowość położenia wkładki - ja od roku mam założona wkładkę levosert i nitki są cały czas na swoim miejscu. Jak najprędzej wybierz się do ginekologa i sprawdź co się dzieje ponieważ mogła się wkładka przesunąć ze względu na nieumiejętne założenie jej przez ginekologa.