Przerost/Zapalenie Prostaty w wieku 18 lat ?

napisał/a: Kqly 2016-09-26 15:55
Witam.
Bóle w kroczu skłoniły mnie do wizyty u urologa. Myślałem że to od roweru ponieważ dużo jeździłem, ale wolałem się upewnić.

Na ogół jest wszystko w porządku, problem zaczyna się kiedy kładę się na łóżku albo idę spać.
Jako że się na boku to jest do dla mnie udręka. Wtedy ból jest nie do zniesienia, jakby coś mi miało rozsadzić krocze.
Nie jestem w stanie określić gdzie mnie boli. Najgorzej jest przy leżeniu na boku, muszę sobie wkładać wałek(poduszkę) między nogi bo inaczej nie jestem w stanie wytrzymać bólu.
Jądra też się dziwnie zachowują, raz jedno maleje(lewe) drugie lekko puchnie i twardnieje(prawe).

USG i badanie palpacyjne nie wykazało zmian w mosznie. Podejrzewałem żylaki powrózka bo miałem wrażenie jakby krew mi nie dopływała do jąder. W pachwinie wyszła mi także żyła więc myślałem że coś tam blokuje krew.

Mam również problemy ze wzwodem i popędem seksualnym. Zawsze wystarczyło lekkie pobudzenie i wszystko działało jak należy.
Teraz muszę się bardzo nasilić żeby osiągnąć pełny wzwód.
Płeć piękna również zaczęła mnie jakoś mniej interesować, jest mi obojętne to wszystko.
Penis bez wzwodu zrobił się strasznie miękki, taki flaczek myślałem że to żylaków no ale USG ich nie wykryło.
Czytałem historię że u niektórych pojawiają się z dnia na dzień a później znikają.

Urolog przez badanie "per rectum" stwierdził u mnie przerost/zapalenie prostaty.
Prawda oddaje mocz "na raty" ale nie dlatego że mi się samoistnie przerywa tylko po prostu tak mi jest wygodniej. Zwiększam ciśnienie i później wszystko ładnie wylatuje.
Wieczorem już w łóżku strasznie bolą mnie lędźwia.

Dodaję badania krwi i moczu:
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-09-28 20:31
W Twoim wieku powiększona prostata jest mało prawdopodobna, ale już jej stan zapalny owszem.
Dostałeś antybiotyki i alfa bloker?
napisał/a: Kqly 2016-09-28 20:37
W badaniach krwi CRP 0.2 I OB 1 wyszło że nie mam żadnego zapalenia.
Dostałem clindamycin dhea i czopki diclofenac. No ale nie biorę narazie tej trucizny skoro nie wiem co mi jest.
napisał/a: Kqly 2016-09-28 20:44
Dodam też że nie są to wszystkie moje objawy. Tutaj opisałem tylko sprawę z kroczem.
Mam również powiększone węzły w okolicach głowy i szyi na usg wyszło że odczynowe.
Zaburzenia pamięci , problemy ze wzrokiem. Nic nie jem, boli mnie brzuch, schudłem ok. 4kg.
Wypadają mi włosy na całym ciele. Temperatura wahająca się od 36.8 do 37.4

Lekarze po badaniach krwi twierdzą że wszystko jest w porządku, a ja cały dzień leże pod kocem mimo upałów w lato i telepie się z zimna.


Zbadalem przed chwilą swoje jądra.
Tym razem to lekko powiekszone prawe zmalało. Najądrze jest opuchnięte i bolesne. Dodatkowo jadro jest twarde jak piłeczka kałczukowa