przepuklina rozworu przełykowego

napisał/a: soniac 2007-09-05 12:09
15 lat temu,przez przypadek wykryto we mnie przepukline rozworu przełykowego,za minute z okrzykiem radości wylecialem ze szpitala,bo okazało sie szaloną pomyłką wykrycie we mnie wrzodów.Z radością przez te lata cieszylem sie że jestem zdrow,jak ryba.Jednak od tygodnia,poczulem z lekka zgage,pierwszy prawie raz w zyciu i o dziwo od 2 tygodni ją mam ale znika.czasem jedzenie delikatnie odbija mi sie,dało mi to wszystko do przypomnienia sobie tych 15 lat do tyłu,bodajże w teori takie miały byc objawy tej choroby.Postanowiłem udac sie do lekaża(w Angli)No i lekarz jednym słowem wysmiał mnie ze nie tylko to nic grożnego,ale prawo nie pozwala mu z powodu(przep,rozw,przeł.:,,na angl."HIATUS HERNIA-HIATAL HERNIA)wysłać mnie do specjalisty.Powiedzial ze to nic groznego,zyje z tym wielu ludzi,nie zmieniając stylu zycia mam z tym zyc,lekcewazac sobie to.Prosze tylko o potwierdzenie czy naprawde mam zapomniec ze mam te chorobe i nic a nic w mym stylu zycia nie zmieniac ?Pozdrawiam i dziekuje bardzo za pomoc.