przepuklina przelykowa , refluks

napisał/a: obolaly1991 2014-02-14 13:46
Witam, iz gdy przylecialem do polski na okres swiat czasowo zmienila mi sie dieta malo jadlem i nie cwiczylem gdy przyszly swieta troche drinkowalem z rodzina i nie ukrywajac lekko pilem w okresie 4 dni co nawet nie moza to nazwac piciem , na zajutrz po swietach poszedlem na impreze wypilem 4 piwa i dostalem strasznego bolu w okolicy zoladka nad nerkami kolo zeber straszne kucie sadzilem ze to nerki ale jednak nie bo dzis tez czuje ten bol , wiec jak juz przylecialem do angli wrocilem do mojej diety , najadlem sie poszedlem na silownie i przed przekroczeniem progu silowni strasznie sie zestresowalem mialem udezenia impulsu i palpitacje poszedlem zrobic jedno cwiczenie i dalej cuzlem ten stres zrobilem martwy ciag i przyciaganie sztangi do brzucha w pozycji schylonej strasznie sie zmecyzlem i mialem bol w glowie i lekkie dusznosci jak by ucisk w zoladku po 30 minutach zwatpilem juz nie moglem poszedlem do szatni i musialem usiasc zeby odpoczac czulem jak by mi wszystko sie podnosilo z zoladka do buzi siedzialem 15 minut w szatni i odpoczywalem to bylo cos okropnego sadzilem ze kondycja mi spadla , po przyjsciu do domku zjadlem obdity obiad 250 gram ryzu 200 gram filetow z indyka brokul i szklanka wody czulem sie strasznie podstresowany i przestraszony nie moglem dobrze spac , spalem po 4 godziny mialem strasznie wrazliwy sen ,mialem zgage i taki dziwny oddech jak bym mogl go wziasc ponad moje mozliwosci oraz pieczenie w nosie i oslabiony wech mam na mysli ze nie jest tak czuly na zapach jak kiedys az po dzien dzisiejszy , wiec bylem u lekarza i powiedzialem mu co i jak a on mi powiedzial bierz paracetamol itp. oczywiscie nie bralem tego bo to nie uderzenie w lokiec czy w kolano ,dodam ze jak wstaje mma chrypke i jak sie wyproznie . Poszedlem za 3 dni do szpitala lekarz mnie podotykal powiedzial ze nie nic tylko on nie dal mi dojsc do slowa ze mam zoladkowa na (101) procent i mnie wyslal do lekarza ,dyskonfort dalej byl , poszedlem do lekarza srawdzil oddech podotykal przepisal mi "lansoprazole gastro resistant capsules 15 mg" czulem sie gorzej przez ten dyskonfort i stres ktory powodowal to uczucie bralem ten lek i czuelm sie nacpany po nim , poszedlem do szpitala za kilda dni i zrobili mi rendgen pobrali krew i wszystko okej lekarz powiedzial ze nie mam "hiatus hernia" poszedlem do szpitala ze zwgledu ze bolalo mnie w klatce i pod lewymi zebrami uczucie balonu i dziwne uczucie jak by mi cos uciskalo na serce okropnosc, po 3 dniach zas poszedlem zrboli mi tym razem 2 zdjecia pobrali krew itp lekarz powiedzial ze basolutnie wszystko dobrze wyglada dal mi skierowanie na gstroskopie niestety musze czekac 2-3 tyg ;/ co mnie niepokoi strasznie , wstaje mam lekka chrype mam zmniejszony apetyt i czuje sie slabo schudlem 4 kg bo malo jem nie cwicze od 2 miesiecy jak ma tak wygladac moje zycie w wieku 22 lat to dziekuje , jeszcze jedno zapomnialem , czy przez RTG mozna wykryc przepukline roztworu przelykowego itp. bez picia substancji na ktorej wszystko widac na RTG jesli ktos ma takie objawy bardzo prosze o odp. :) POZDRAWIAM !