Przemrożenie kolan

napisał/a: edek4 2007-12-26 19:05
Witam serdecznie ...
Jezdze na rowerze bardzo czesto nawed zima ...
Ostatnia nieodpowiednio sie ubralem i niestety przemrożilem kolna.
Jakie sa tego skutki ...?
I w jaki sposob sie z tego wyleczyc i czy wogole da sie .. ?
Serdecznie dziekuje za kazda odpowiec.
napisał/a: Ania_204 2007-12-26 21:24
Witam serdecznie.

Jakie są objawy?? Czy coś boli??
Pozdrawiam.
napisał/a: edek4 2007-12-28 17:58
Na poczatku czulem bol w kolanie i byly one zaczerwienione...
Teraz ustopil tylko niekiedy wystepuje ale czuje ze cos jest nie tak ..
Pozdrawiam
napisał/a: Ania_204 2007-12-28 18:41
Witam...

A co pan takiego czuje?? Jakie niepokojące objawy są??

Pozdrawiam.
napisał/a: parky 2008-01-02 22:08
witam
interesuje mnie ten temat.
ciekawi mnie jak zimno wpływa na stawy? czy powoduje jakieś nieodwracalne zmiany?
ostatnio troche biegam, a że mamy zimę to jak skończę to skóra na całych nogach jest zaczerwieniona, lecz po pewnym czasie wszystko wraca do normy. zastanawia mnie czy poddawanie kolan takim 'zabiegom' może niekorzystnie wpłynąć na ich przyszłość?
pozdrawiam ;)
napisał/a: Dulewski Mirosław 2015-12-05 11:52
Ja też przemroziłem kolana na rowerze ,tak zamarzły że trudno było zginać, po tym zdarzeniu musiałem chodzić o dwóch kulach, ortopeda skierował na rehabilitację, trochę pomogło ale kolana ciągle były zimne, smarowałem maścią wygrzewającą (np. końska maść) i stosowałem gorące okłady z owsa naprzemiennie. trochę pomogło. Teraz stosuję już od 3 lat ocieplacze kolan prawie cały rok i da się chodzić ,kolana muszą być ciepłe by nie bolały,.ZDROWY W 99%. NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!!
napisał/a: Mateo 2018-07-26 20:56
Witam mam taki problem kladlem kostkę w zimie i chyba przemrozilem kolana od 3 miesięcy rano mam gorące kolana jak idę do pracy jest w miarę puki się ruszam a po pracy jest tragicznie... Kolana bolą i są mega gorące nie wiem co robić
moderator
napisał/a: mbury 2018-07-27 14:11
Mateo, powinieneś odwiedzić reumatologa. Nie wiem ile masz lat, ale przemrożenie kolan jest istotne ZAWSZE! Nie bagatelizuj tego... bo będzie gorzej :(