Przełyk

napisał/a: Artek89 2009-12-25 21:19
Witam!

Od jakiegoś roku męczą mnie zatoki, od sporego czasu pojawił mi się osad na tylnej ściance przełyku. Początkowo wyglądało to jak angina białawy nalot, miałem bodajże 2 antybiotyki lecz nie przeszło, katar też nie. Aktualnie ten nalot nie jest już biały są to tak jak by hmm mięsiste paski takie czy coś. No i główny problem to że raz na jakiś czas jak w tym momencie czuje jakieś uwieranie, Jabłkiem adama. Nie jest to ciągłe, zazwyczaj chyba po wypiciu szybko gazowanego napoju czy coś. Zaznaczam że jako mały bżdżąc miałem 3 migdałek jednak nie był wycinany. Pytaniem jest czy ten nalot to jakaś choroba przewlekła skoro lekarz w większości nic sobie z tego nie robił? oraz czy to coś za jabłkiem może oznaczać że 3 migdał rośnie po gazowanym?
napisał/a: Artek89 2010-01-01 21:22
bylem u lekarza, stwierdzil podraznienie gardla. Przypisal mi Lacidofil i glosal. Juz 4 dzien zazywam Lacidofil i psikam Glosalem. ogolnie czuje sie dobrze, rano lekkie mdlosci. Pije sama wode. No i dalej utrzymuje sie takie uczucie.. napuchniecia gardla? :/ czuje to dosc intensywnie jak by cos tam sciskalo je:/ co mam robic? isc do innego lekarza czy czekac?:/ troche sie boje ze nie wiem.. moze jeszcze napuchnac i nie bede mogl oddychac czy cos;/
napisał/a: Artek89 2010-01-01 22:09
eh.. teraz kiedy czulem ze cos mi uwiera ciagle w gardle, spojzalem w lusterko ze swiatelkiem i strona przy prawym migdalku byla napuchnieta, a druga nie... prosze o pomoc;/