przedawkowanie

napisał/a: normalnyja 2013-01-16 09:48
Witam i bardzo prosze o porade w niedziele wypiłem nie wielką ilosc alkocholu tzn wódki a nastepnie zarzyłem amfetamine z podkreśleniem ze po 1 pierwszy w swoim zyciu w poniedziałek również wypiłem troche wódki 200mg i tego dnia poszedłem normalnie spać nad ranem zaraz przed przebudzeniem sie zaczeło strasznie walic mi serce nastepnie jak sie podniosłem zaczeło mi sie kręcić w głowie i czulem mrowienie na całym ciele przewróciłem sie bo zasztywniały mi nogi i rece do tego stopnia ze nie moglem nawet wykrecic numeru na pogotowie dobrze ze byla żona w poblizu co prawda muj krzyk o pomoc do niej wygladał jak ciezko opisac dusilo mnie do tego stopnia ze nie moglem nic powiedzieć domyslam sie ze to był zawał wyniki w szpitalu wyszły dobrze ale ja martwie sie czy mogą wystapic jakies komplikacje po tym wszystkim.Dziekuje za ewentualną odp i Pozdrawiam
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-01-16 12:57
Nie jest dobrze mieszać wino z piwem czy piwo z wódką a co dopiero wódkę z amfetaminą ....
Ciesz się że żyjesz ... jeśli do tej pory nic Ci nie jest to nic już nie powinno być ale oszczędzaj wątrobę .