Przebiłem policzek na wylot :D

napisał/a: zzUNDEFEATED 2012-11-17 20:08
Witam, mam nieco nietypowy problem.
Wczoraj ok. 18 schodziłem na dół po schodach, oczywiście teoretycznie biegłem.
Niefortunnie wywaliłem się z 3 schodka i przydzwoniłem w bok szafki, wygryzłem sobie 3cm szrame w środku policzka, i w jednym miejscu mi przebiło policzek na zewnątrz, tam akurat rana ma mniej niż 1 cm.
A więc spuchło mi to, ze środka leci ropa - w ogóle tam jest białem mięso, obrzydliwe.
Bolało przez chwile, teraz już dużo mniej, moge jeść, moge już pić ponieważ sie zasklepiło. Niestety nie miałem okazji złożyć wizyty w szpitalu. Może pójde w poniedziałek, jeżeli to absolutnie konieczne.

Ropa strasznie śmierdzi, rana już nie boli. Poradzicie może co robić ogólnie, i co zrobić żeby pozbyć się ropy?
Dodam że troche się poce pod pachami, słyszałem że to wstępne objawy zakażenia. Boje sie szpitali i nie chce iść na szycie.
Prosze o pomoc.
[img]http://s13.postimage.org/4lfg2c8qv/21901_498158670214691_2092815115_n.jpg[/img]
Ogólnie to czuje się dobrze, tylko irytuje mnie ta ropa i ta rana w środku policzka.
napisał/a: piotrosiama 2012-11-17 21:12
Ależ to przebite miejsce nalezy dokładnie zdezynfekować i opatrzyć. Ja bym pojechała do lekarza.
napisał/a: zzUNDEFEATED 2012-11-17 23:04
Postaram sie złożyć wizyte u lekarza w poniedziałek, jutro niedziela, ośrodek zamknięty.
Przemywałem rane wiele razy, rana nie wydaje sie brudna. Czy to bardzo konieczne?
napisał/a: piotrosiama 2012-11-17 23:17
Piszesz, że wydziela się ropa więc coś nie do końca jest ok. Postępowanie nalezy do Ciebie.