PRYWATNe BADANIE TOMOGRAFIA ZATOK GDZIE?

napisał/a: MonikaEmilia 2009-10-30 10:29
Dzień dobry. Dzisiaj dostałam skierowanie na tomografię zatok. Dostałam termin na 1 lutego przyszłego roku!!!! Czy ktoś może wie gdzie w Trójmieście można wykonać to prywatnie. Proszę o szybka odpowiedź! Będę wdzięczna.
napisał/a: MonikaEmilia 2009-11-01 09:22
Ach i jeszcze mam pytanie czy nowotwór zatok (czerniak) jest możliwy u osób w wieku 20 lat?
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-11-01 20:39
MonikaEmilia napisal(a):Ach i jeszcze mam pytanie czy nowotwór zatok (czerniak) jest możliwy u osób w wieku 20 lat?


Pytałas o to. Odp. brzmi tak.
napisał/a: czuko 2009-11-30 20:17
Tomografię zatok można wykonać w Klinice Stomatologicznej bez kolejki.

Elektoralna Dental Clinic
ul Elektoralna 28
00-892 Warszawa

Jest tam specjalny tomograf CBCT, w którym dawka promieniowania jest 30 razy mniejsza niż w klasycznym szpitalnym tomografie. Obraz jest bardzo dobry.
Można też tam zrobić tomografię zębów, czy ucha środkowego bez narażania się na dużą dawkę jak w szpitalnym TK.

Badanie trwa 3 min, wynik po 15 min na płycie CD wraz z przeglądarką - można zatoki obejrzeć na każdym komputerze - tomografia + rekonstrukcja 3D.
Wynik można zabrać i pokazać swojemu lekarzowi, lub zostawić do opisu tatmejszemu lekarzowi radiologowi.

Naprawdę polecam, jestem technikiem RTG.
napisał/a: smoczyca1 2010-01-02 15:02
MonikaEmilia napisal(a):Dzień dobry. Dzisiaj dostałam skierowanie na tomografię zatok. Dostałam termin na 1 lutego przyszłego roku!!!! Czy ktoś może wie gdzie w Trójmieście można wykonać to prywatnie. Proszę o szybka odpowiedź! Będę wdzięczna.

Co prawda stary post ale próbowałaś obdzwonić inne punkty?
Szpital Marynarki Wojennej w Oliwie - oczekiwanie ok 20 dni - to aktualne info