Pryszcze na głowie pod włosami.

napisał/a: ~Anonymous 2016-01-11 15:01
Witam, już od kilku lat dokuczają mi pryszcze, trądzik na głowie w miejscu gdzie są włosy. Najbardziej głowa jest wysypana po strzyżeniu. Zmiana fryzjera nie przyniosła żadnego efektu. Leczyło mnie dwóch dermatologów. Jeden na fundusz, który sprawiał takie wrażenie, że daje leki żebym się odczepił. Wypisywał tylko zineryt i mówił, że na moje problemy nie ma żadnego sposobu. Drugi prywatnie najpierw wypisał leki po których przyjmowaniu kilka miesięcy nie było pryszczy, niestety nie pamiętam nazwy leku. Później izotek, niestety po dwóch miesiącach przyjmowania pojawiły się problemy - ból wątroby. Musiałem przestać przyjmować leki a po około 1,5 problem wrócił. Czy na prawdę nie ma sposobu na wyleczenie mojej dolegliwości? Jest to bardzo kłopotliwe i głowa wygląda strasznie.
napisał/a: sylwusia8 2016-01-12 10:15
Dziwna sprawa, wiem że się pojawiają pryszcze na głowie, ale żeby w takiej ilości. Wiesz co najlepiej idź do 3 i 4 dermatologa, tak to u nas jest, że jak ma się nietypową dolegliwość trzeba szukać właściwego lekarza do skutku. SPrawdź też w internecie kto ma najlepszą renomę i się tam wybierz, może ktoś z warszawy albo krakowa? Nie wierzę, że przy współczesnej rozwiniętej medycynie nic się nie da zrobić, także działaj :)
napisał/a: kaktus007 2016-01-12 23:51
to na pewno trądzik? może jakieś drożdżaki? jakim szamponem myjesz głowę?
napisał/a: ~Anonymous 2016-01-13 15:53
Szamponu również zmieniałem. Pryszcze pojawią się tzw. falami. Czasami są, czasami ich nie ma. Gdy znów się pojawią podeślę zdjęcia. Są głownie po bokach głowy i z tyłu.
napisał/a: kaktus007 2016-01-26 22:36
a jakimś szamponem leczniczym?
ale ja bym chyba poszukała dobrego lekarza prywatnie i do niego poszła.
napisał/a: mysia231 2016-01-28 11:01
A może to nie jest trądzik, tylko jakaś choroba skóry?
napisał/a: ~Anonymous 2016-01-29 11:01
Teraz wg zaleceń lekarza mam myć włosy razy w tygodniu szamponem Kertyol P.S.O. Poszedłem właśnie prywatnie do lekarza który nie potrafi mnie wyleczyć, a trafiłem do niego z polecenia wielu znajomych.
Może jakaś choroba skóra tylko jak to zdiagnozować. Dermatolog mówi, że to trądzik, który ma też związek z częstym noszeniem czapek/ kasków (?) i stresem (??). Ktoś może mógłby polecić dobrego dermatologa w Białymstoku?
napisał/a: piotrosiama 2016-01-29 17:25
Przydałoby się pobrać do oceny zeskrobinę z tych zmienionych chorobowo miejsc na skórze głowy.