Pryszcz na pięcie

napisał/a: magik1714 2013-01-17 11:52
Witam.

3 tygodnie temu wyrosla mi gorka na piecie . . Cos jak pryszcz ale byla biala.
Myslalem ze przejdzie bo nie bolalo w sumie, po 2 tygodniach w ogóle o tym zapomniałem.
Aktualnie miałem wolne (w pracy) byłem zajęty kilka dni na komputerze tak że praktycznie nie chodziłem nigdzie, jedynie spałem i pracowałem siedząc.
Dzisiaj miałem kilka spraw do załatwienia i kiedy ubrałem buty poczułem że pięta mnie boli . . Okazało się że owy pryszcz nadal tam jest i nie daje mi chodzić, muszę utykać. Po bliższym zbadaniu okazuje się że owa pigwa/pryszcz jest twardy a na szczycie jest ostre zakończenie niczym szczyt mount everestu (bylo bo je zdrapalem). Wokól jest twarda skóra jakby jakiś pancerz. Boli w zależności od tego czy mam naciagnieta skore czy nie. Nie wiem co tu jeszcze opisać . . .
Próbowłem to wycisnąć lecz to tylko pogorszyło sprawę i czułem że coś tam siedzi w środku, kiedy to ściskam czuje jakby to coś zapuściło tam korzenie bo boli mnie pod skorą w dość rozległych obszarach.

Streszczajac:
Biala kropka otoczona czyms twardym pod skora. Daje o sobie znac kiedy ubiore buty, lub ja . . . wcisne.

Aktualnie jestem za granicą i nie za bardzo mam perspektywy by odwiedzić lekarza (chodź w ostateczności jest taka możliwość).
Lecz nie wiem czy jest sens isc z taka glupota.

Czy wiedzą Państwo cóż to może być ? Jak się tego pozbyć ? Chodzi głównie o to czy jest to coś obiekt z zewnątrz który wbił się w piętę, czy jest jakaś możliwość iż coś wyrosło samo z siebie ?...
napisał/a: piotrosiama 2013-01-17 17:08
Spróbuj zastosować maść Tribiotyk jest dostępna w małych saszetkach.
napisał/a: magik1714 2013-01-17 18:46
Dziękuję za odpowiedź ale . . .

Czy wiesz co to jest ? Nigdy w życiu wcześniej nie spotykałem się z czymś takim . . . Jak długo coś takiego może występować na mej stopie, i dlaczego ? Uniemożliwia mi to chodzenie . . . Niby mały pryszczyk ale dotkliwy. Chciałbym się jak najszybciej tego pozbyć, w poniedziałek muszę wrócić do pracy, a nie na rękę mi utykać. . . Chodź czuje jakby mi to przechodziło/schodziło.
napisał/a: piotrosiama 2013-01-17 21:16
Nie potraktuj źle mojej wypowiedzi, ale nie widząc trudno określić co tam jest. Pewnie coś się zbiera w tkance i ta maść z antybiotykiem nie zawadzi. Na resztę pytań - sprawa indywidualna.
napisał/a: magik1714 2013-01-18 06:28
Okey, dzieki za odpowiedz.