Pryscze

napisał/a: Maiku 2007-01-08 15:24
Jak zapobiec pryszcza ??

prosze o pomoc!

Oraz jak nabrac koloru ciemniejszego bo ja jestem blada jak nic a niechce chodzic na solarium.

Chodzi mi o diete jaka musze stosowac aby nabrac kolorku
napisał/a: Serena1 2007-01-27 17:11
trudno nabrać ''kolorku''jak jest się bladym. Ja jestem i pożywienie może w tym nie pomóc. Ale jedz dużo marchewki mojej koleżance pomogło. Możesz też stosować jakieś łagodnie brązujące balsamy ale nie polecam... czasem zostawia brzydkie ślady itd.Z zapobeganiem pryszczom jeśli ich jeszcze nie masz to masz pełny wybor.. wystraczy udać się do supermarketu półki są pełne kosmetyków przeciw pryszczom... ale żeby nie naduzywać chemi to wystarczy częste mycie twarzy a póxniej przecieranie tonikiem (niezłe efekty daje tin tin ziai w dodatku jest tani ok.5 złotych)
napisał/a: Kasia_85 2007-01-28 14:27
jak masz problem z pryszczami to lepiej udaj sie do dermatologa ale jakiegos sprawdzonego ,takiego zeby dobral Ci odpowiedni lek bo wiadomo ze kazdy organizm inaczej moze zareagowac na dany lek i zeby nie potraktowal Cie ten lekarz z giry tak jak wszystkich bo to jest najgorsze. No a jak nie masz powaznych problemow z pryszczami to czesto myj twarz , uzywaj jakiegos zelu oczyszczajacego i toniku i powinno byc ok :) kazdy z nas musi przez to przejsc :) a ja tez mam jasna karnacje tylko ze nie chce byc za wszelka cene brazowa,pogodzilam sie z tym ze bialasy tez moga byc ladne - to zalezy tylko od Ciebie pod jakim kontem na to patrzysz , a jak cos to pij duzo soku z marchwi np. Kubusia , a jak bedzie slonko to powinno ladnie Ciie zlapac lub poki jest zima to mozesz pojsc pare razy na solarium i powinno pomoc.
pozdrawiam
napisał/a: Kasienka84 2007-02-01 12:57
marchew i soki marchwiowe, nadaja skorze odcien ciemniejszy i opalony i skora jest wtedy bardziej podatna na opalanie i jak skonce bierze to nie na czerwowo tylko bardziej na brazowo,
napisał/a: studentka_wawa 2007-03-25 15:04
jak juz wszyscy mowila marchew albo beta-karoten w tabletkach!!!
napisał/a: pepo25 2007-04-16 16:49
dobre jest stosowanie mydla protex oczyszczajacego skore jesli jest przetluszczajaca a jesli nie to stosowac mydlo siarkowe naprawde pomaga i kosztuje ok 4 zl w aptece
napisał/a: dobra ciocia 2007-05-11 11:51
Tak spórbuj mydła protex, koleżance kiedys pomogło
napisał/a: iza214 2007-06-30 12:38
fakt faktem ziaja tin tin jest swietna!!!!!!!!!!! i tania
napisał/a: Lonely 2007-08-07 13:31
ziaja wlasnie jest beznadziejny, stosuje go regularnie i ani troche nie pomogl ;p
napisał/a: iza214 2007-08-07 17:37
kazdy ma inna skore!! tobie moga zaszkodzic ale innemu pomoga!! wydaje mi sie za wydatek rzedu 20 zl za komplet kosmeykow to nie jest majatek chocby na probe!!