Provera skutki uboczne

napisał/a: Werkaa1 2013-07-29 15:44
Piszę z dość typową sprawą m.in nieregularne miesiączki (nawet po 45 dniach) Poszłam do ginekologa dał skierowanie na prolaktynę, wyszła podwyższona. Dostałam tabletki bromergon i proverę. Piszę dowiedzieć się czy któraś z was nie była w podobnej sytuacji. Boje się zacząć brać proverę, ze względu na jej skutki uboczne. Jakie są wasze doświadczenia z tymi lekami?
napisał/a: pasadena90 2013-08-19 17:30
Heeeej:) i jak tam Werkaa Twoje leczenie? :) ja mam podobna sytuację, rok temu zaczelam regulowac sobie okres, na poczatku dostalam tylko bromergon pol tabl na noc, prolaktyna malo spadla wiec miala podwyzszyc dawke do calej tabletki, niestety zw na skutki uboczne wrocilam do polowki, jakos udalo sie prolaktyne zbic i teraz jestem na cwiartce. pod koniec czerwca poszlam do lekarza bo strasznie zaczal mnie bolec brzuch podczas okresu (co sie wczesniej zadko zdarzalo) i ptzeposal mi provere... jestem po dwoch cyklach 10dniowych. po pierwszym bylo ok, podczas drugiego juz sie zle czulam senna, glodna, zla na caly swiat i mialam bole glowy.. teraz powinnam wziac trzeci raz te tabletki ( wczoraj trzecia) ale nie dalam rady!!! bol glowy masakra... wiec wczoraj na noc nie wzielam i zastanawiam sie co zrobic dzis.. to juz ostatni cykl moze sie przemeczyc?

Powiedz prosze, jak Tobie lekarz wytlumaczyl dzialanie leku? bo ja chcialam sie pozbyc bolu podczas miesiaczki ale nie zapobiegac owulacji, nie zalezy mi na antykoncepcji wiec czemu taki lek mi przepisal? boje sie ze jak odstawie po trzecim cyklu to znowu nie bede miec okresu, ze cos sie zaburzy... nie moge teraz do niego isc, jestem za granica.. pracuje cale wakacje;/ i szukam pomocy w necie:) pozdrawiam serdecznie:)
napisał/a: Werkaa1 2013-08-20 09:39
Stosowałam od 16-21 dnia cyklu, i nie miałam żadnych skutków ubocznych. Wczoraj odstawiłam proverę i teraz czekam na okres, który ma nastąpić na dniach. A po bromergonie bardzo dobrze się czuję, jestem zadowolona. :)