Prosze pomóżcie ? UCISK GNIECENIE W OKOLICACH WĄTROBY !!!

napisał/a: julianHH 2015-09-30 23:09
Witam od niespełna półtora roku zmagam się z uczuciem rozpierania, gniecenia, ucisku na wątrobę w pozycji siedzącej, stojącej, napadowe kolki podczas biegania, mam dosyć, wszystkie badania kontrolne - wyniki w normie, kolonoskopia wynik dobry, gastroskopia 2 razy robiona tez w normie, troche przytylem wazylem 86 kg waze 94kg, mam niedoczynnosc tarczycy, potrafie duzo zjesc, USG takze mialem robione pecherzyk bez zlogow, watroba nie powiekszona,, ludzie pomocy????? ciezko z Tym zyc Pozdrawiam !!!!!!
napisał/a: mójbrzuch 2015-10-01 09:04
julianHH napisal(a):Witam od niespełna półtora roku zmagam się z uczuciem rozpierania, gniecenia, ucisku na wątrobę w pozycji siedzącej, stojącej, napadowe kolki podczas biegania, mam dosyć, wszystkie badania kontrolne - wyniki w normie, kolonoskopia wynik dobry, gastroskopia 2 razy robiona tez w normie, troche przytylem wazylem 86 kg waze 94kg, mam niedoczynnosc tarczycy, potrafie duzo zjesc, USG takze mialem robione pecherzyk bez zlogow, watroba nie powiekszona,, ludzie pomocy????? ciezko z Tym zyc Pozdrawiam !!!!!!

Witaj, badałeś poziom bilirubiny? Ja mam ucisk w okolicach wątroby od 4lat i dalej nie mam jednoznacznej diagnozy :\