Prosze o przeczytanie może ma ktos podobne objawy

napisał/a: Maja090 2016-02-23 16:11
Witam to już jest któryś mój watek nie wiem co robić już ,może ktoś z tu obecnych ma podobne objawy i mnie jakoś nakieruje co dalej robić co mi jest.Byłam osoba zdrową nic mi nie dolegało,pod koniec września wyjełam sobie kleszcza ,po 3 tygodniach dostałam derealizacji, po kolejnym tygodniu ból i sztywność karku,po paru dniach jeszcze szum w uchu nieustający ,coś podobnego do szumu telewizora gdy śnieży i tak mam to już 4 miesiąc.W tamtym tygodniu doszło mi jak znalazłam w internecie męty na lewym oku ,pół przeźroczyste niteczki,takie włókienka które mam cały czas w polu widzenia.Testy niestety nie udowodniły boreliozy.Zrobiłam Elisse wyszła granicznie ,Wbloot już ujemny.Rezonans głowy bez zmian ,rezonans karku wyszło zniesienie lordozy.Bardzo prosze o odpisanie czy ma ktoś lub miał coś podobnego jestem załamana.Jeszcze ta straszna derealizacja ,problemy z pamiecia,koncentracja,otępienie czuje sie jak pijana lub naćpana i zaburzona percepcja czasu.
napisał/a: henryk_saw 2016-03-07 10:41
i przez taki czas bez wizyty?
napisał/a: Maja090 2016-03-07 14:43
O jaką wizyte pytasz?U swojego lekarza byłam dostałam skierowanie do neurologa i laryngologa z piskiem w uchu.Rezonanse głowy i karku prywatnie robiłam żeby było szybciej ,wyniki krwi ok.Także nie wiem co robić dalej...
napisał/a: Andzrej 2016-03-07 20:23
Można spróbować jak zadziała tarczyca bajkalska, ma szerokie spektrum działania i nie powoduje skutków ubocznych.
napisał/a: Andzrej 2016-03-07 20:24
Można spróbować jak zadziała tarczyca bajkalska, ma szerokie spektrum działania i nie powoduje skutków ubocznych.