Prosze o porade

napisał/a: aniajania91 2014-09-20 18:32
Witam wszystkich. Jestem bardzo zmartwiona. Otoz moje cykle trwaja zazwyczaj 29 lub 30 dni. Ostatnio okres mialam 11 sierpnia, po czym zdarzyl mi sie stosunek bez zabezpieczenia z 26 na 27 sierpnia jak wnioskuje w moje dni plodne. Nastepnie okres dostalam w terminie, czyli 9 pazdziernika, brzuch bolal mnie jak przy miesiaczce jednak krwawienie bylo intensywne tylko przez dwa dni. Trzeciego dnia ustalo, nastepnie wystapilo lekkie plamienie troche bolesne czwartego dnia po poludniu i bezbolesne ponownie piatego dnia ale juz minimalne rowniez po poludniu. Dodam ze w dniu miesiaczki robilam test ciazowy z porannego moczu i wyszedl negatywny. Nastepny test zrobilam po poludniu. 18 sierpnia i rowniez wyszedl negatywny. Nadal bardzo sie boje i tutaj mam pytania do kogos doswiadczonego. Czy to byl okres, czy moze plamienie implantacyjne? Czy wykonane testy sa wiarygodne? Dodam ze 19 sierpnia wybralam sie na test bhcg z krwi i czekam teraz na wynik, czy bedzie on juz wiaygodny?
napisał/a: aniajania91 2014-09-20 21:34
Przepraszam za pomylke 9 wrzesnia dostalam okres badz krwawienie, 18 wrzesnia robilam test ktory wyszedl negatywny, a 19 wrzesnia robilam beta hcg
napisał/a: ~Anonymous 2014-09-23 08:36
test z krwi będzie wiarygodny.
napisał/a: aniajania91 2014-09-23 08:41
Dostalam wynik bety < 1.20 mlU/mL gdzie zakres to 0-5. Ale nadal sie martwie. Dlaczego az 1.20 :( przegladnelam rozne fora i dziewczyny maja naprawde sladowe ilosci tego hormonu
napisał/a: ~Anonymous 2014-09-23 08:56
jak chcesz to powtórz test za tydzień ale ja na Twoim miejscu bym się nie martwiła. Jeśli jest okres- ciąży nie ma. Plamienie implantacyjne jest bardzo małe i krew nie ma tak intensywnego koloru jak podczas okresu.