Proszę o pomoc w diagnozie po gastroskopii

napisał/a: barteq 2015-12-21 14:26
Witam serdecznie,

Od jakichś paru lat mam problem z nadmiarem śliny w jamie ustnej podczas mówienia, dlatego tez podjąłem decyzję o wykonaniu badania - gastroskopii, której dostałem już wynik i chciałbym się skonsultować, jakie kroki powinienem dalej podjąć?

Do rzeczy, jeśli chodzi o opis badania:

"Przełyk bez zmian, we wpuście linia Z nieregularna. Błona śluzowa żołądka OK. W części przedodźwiernikowej obrzęknięta i rozpulchniona, w stanie zapalnym. Opuszka dwunastnicy drożna, kształtna. Część pozaopuszkowa dwunastnicy bez zmian. W gastroskopii odwróconej dno żołądka prawidłowe, wpust nieco wiotki. DGN: Gastritis antralis. Test ureazowy ujemny."

Bardzo proszę o pomoc gastrologiczną, bo wizytę mam wyznaczoną dopiero na połowę stycznia. Dziękuję.
napisał/a: magda906 2016-03-10 15:09
W takiej interpretacji wyników najlepiej zgłosić do specjalisty
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2016-03-10 17:17
Myślę, że autor tematu zdążył już dowiedzieć się na temat wyników.
Proszę nie zamieszczać linków z reklamą danej placówki.
Punkt 4 Regulaminu:
ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU
5. Użytkownikom Serwisów, zabrania się przesyłania za pomocą Serwisów materiałów:
-zawierających przekazy reklamowe, w szczególności zakazane jest zakładanie blogów reklamowych, czyli zawierających treści oraz elementy graficzne o charakterze komercyjnym lub blogów, które są wyłącznie reklamą w postaci linku przekierowującego do innego bloga albo innej strony www.

Pozdrawiam