PROSZĘ O POMOC!! PILNE!!

napisał/a: lolik1993 2007-09-27 20:07
Witam. Nie jestem do końca pewna, czy to ty powinnam zadać to pytanie. Ale błagam o pomoc!
Jakiś rok temu miałam problemy z węzłami chłonnymi. Lekarze na początku nic nie wykryli. Potem okazało się, że mam mononukleozę. Dostałam jakieś tam leki i dolegliwości mineły.
Lecz teraz od pewnego czasu zaczyna ze mną dziać się coś nie pokojącego, gdyż.. Nie wiem czy to węzły, lae mam jakieś "grudki" na szyji. Jest to nie wielkie. To mnie nie boli. Od kilku tygodni wraz z pojawieniem się tych grudek zaczynam dziwnie się czuć, jestem non stop osłabiona.
Jak poszłam do lekarza rodzinnego to ona powiedziała, że nic tu nie widdzi. Następnego dnia poszła do innego lecz stwierdził to samo.
Ale przecież czuję, że coś nie tak jest z tą moją szyją....
Co mam robić????? POmocy!!!!
P.s. przepraszam za nie które sformułowania, lecz nie skończyłam medycyny i nie wiedziałam jak nie które rzeczy określić.
Z góry dziękuje za pomoc.. Pozdrawiam i czekam na waidomości!
napisał/a: Alciah 2007-11-20 14:17
witaj,
a zdążyłaś od tego czasu zrobić sobie badanie krwi - mam na myśli pełną morfologie? Węzły chłonne, z tego co wiem, są dosyć niebezpieczne, ale nie ma co sie niepokoić, najpierw trzeba zrobić wyniki i sprawdzić przyczynę.

Może to zwykłe osłabienie organizmu po chorobie - brak witamin, może masz anemie i wystarczy podreperować ilość niektórych witaminek.

pozdrawiam