Proszę o pomoc - klucie w pachwinie

slonecznan
napisał/a: slonecznan 2006-12-18 21:15
Piszę takze w tej dziedzinie medycycny, bo naprawdę nie wiem, do kogo się zwrocić...

Od kilku tygodni czuje w prawej pachwinie delikatne klucie, cos jakby ucisk polaczony z delikatnym bólem, który jednak nie jest uciażliwy. Temu uciskowi towarzyszy wlaśnie leciutkie klucie, jakby wbijanie od srodka szpilek. Dodam, że nie odczuwam bólu w stawie, nie mam trudnosci z chodzeniem, także ta dolegliwośc mi w niczym nie przeszkadza, jedynie jest niepokojaca. POnadto mam wrażenie, że lekki ból promieniuje na biodro. czy ktoś wie, do jakiego lekarza powinnam się udać? Internista zrobil mi tylko badanie moczu po czym powiedzial (trzy tygodnie temu), ze wedlug niego wszystko gra i mam się nie przejmować. Ale zmiany nie ma. Czy ktoś wie, co to może być?

Prosze o pomoc i pozdrawiam serdecznie.
napisał/a: iza23w 2007-01-02 11:49
Ja dczuwam podobne obajwu od roku i żaden lekarz nie potrafi powiedzieć co mi jest. To kłucie przeniosło się teraz na prawą stronę podbrzusza. Cóż mogę Ci powiedzieć,... ja udałąm się do ortopedy, zrobiłam rtg stawów biodrowych, miałam też scyntygrafię kości i nic!!! JEśli masz ochotę odezwij się do mnie na gg , mój nr 2184573