Proszę o pomoc . Gardło i język (zdjęcia)

napisał/a: Max24 2013-04-20 12:00
Bardzo proszę o pomoc lub o podpowiedź co mi może być od roku czasu mam problem z językiem i gardłem . Gardło mam całe jakby przekrwione do tego czerwone migdałki nie mam kaszlu ani gorączki zbiera mi się wydzielina którą muszę wypluwać . Od tego powiększyły mi się węzły chłonne szyjne i podżuchwowe . Do tego mam na końcu języka takie malutkie białe kropeczki pojawiają się też czasem jakby na boku języka . Co to może być proszę o jakąś podpowiedź . Byłem bardzo długi okres czasu za granicą i nie chodziłem z tym do lekarza . Teraz wróciłem do polski byłem u lekarza rodzinnego to najpierw mówił ze to angina dostałem leki nic nie pomogło . Poszedłem zrobiłem wymaz wyszło mi E.Coli +3 morfologia Ok tylko Eozynofile podwyższone . Pani doktor zapytała się czy mam jakieś pasożyty i dała mi antybiotyk na e.coli który nic nie pomógł . Znów musiałem wyjechać i zostawiłem sprawe tak jak było ale to mi nie przechodzi . dodatkowo zacząłem mieć jakby bóle z lewej i prawej strony brzucha jakby wątroba i śledziona i czasem czuję się zmęczony . Jeszcze te węzły chłonne czy one pojawiły się przez tą przewlekła infekcję w jamie ustnej ............... aż boję się o tym mysleć .Bardzo proszę o poradę i z góry dziękuję .
napisał/a: Max24 2013-04-20 18:23
Bardzo proszę o pomoc za co z góry dziękuję.