Proszę o interpretacje USG ciąża czy nie??

napisał/a: anonim2221 2014-12-20 22:32
Witam wysłałem swoją kobietę prywatnie na USG brzucha z podejrzeniami , że jest w ciąży . Wynik na teście ciążowym robionym z samego rana był pozytywny a po 4 tygodniach moja wybranka udała się na USG , aczkolwiek nic konkretnego się nie dowiedziała .Lekarz robiący te badania powiedział jej , że nie jest w ciąży a później zmienił zdanie i powiedział , że jest to możliwe . Dodam, że moja wybranka choruje na ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW. Na usg wykazało , że lewy jajnik jest poza macicą , a prawy w normie gdzie wcześniej takich wyników nie miała . Patrząc swoim kontem oka na USG , zauważyłem coś co nie zostało uwzględnione przez lekarza , także przesyłam zdjęcie i proszę o interpretacje . Zdjęcie przedstawia prawy jajnik oznaczony krzyżykami, ale proszę o interpretacje tego co znajduje się na środku tuż obok prawego jajnika , bo mi to wygląda na zarodek , ale nie wiem czy po prostu od tego całego podniecenia iż zostanę ojcem to widzę.:(
napisał/a: pchelka18 2014-12-21 20:13
dziwny ten lekarz ze tak nic nie powiedzial konkretnie, przeciez jesli jest ciaza, to trzeba na siebie uwazac, nie pic alkoholu, kawy, nie palic papierosow, zadnych narkotykow, sera plesniowego, ryb wedzonych, unikac watrobki, nie wszytskie ziolowe herbatki mozna pic, nie zazywac neiktorych lekow i wogole inne rzeczy...a on tak nic konkretnie, ja od razu poszlabym do kogos innego, gienkologow jest przeciez mnostwo!