Prostytutka a Hiv

napisał/a: Pytajacy_on 2014-12-23 21:35
Witam,
Odbyłem stosunek z prostytutką w agencji towarzyskiej. Stosunek odbywał się w prezerwatywie, prezerwatywa nie pękła (tak sądzę nie oglądałem jej dokładnie) , na penisie nie było zadrapań, zaczerwienień. Prostytutka w momencie dotknięcia prze zemnie prezerwatywy założonej na penisa , prostytutka zmieniała prezerwatywę (chyba obawiała się żebym ja czegoś nie przenosił rękami)
Proszę o ocenę ryzyka. Wiem ,że zrobiłem głupotę była to moja pierwsza taka sytuacja i ostatnia wcześniej nie miałem ,żadnych ryzykownych zachowań . Strasznie dręczy mnie po fakcie myśl ,że mogłem się czymś zarazić :(
Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pomoc
napisał/a: piotrosiama 2014-12-23 22:12
Myślę że nic złego nie złapałeś, pozostaje samoobserwacja i jeśli cokolwiek Cię zaniepokoi wtedy warto poddać się badaniu.

Pozdrawiam i życzę spokojnych oraz zdrowych Świąt.
napisał/a: Pytajacy_on 2014-12-23 22:21
Dziękuję za szybką odpowiedź. Bardzo obawiam się załapania Hiv (to mnie przeraża najbardziej) lub innej choroby. Nie będę ukrywał ,że zrobiłem głupotę i teraz jestem wystraszony. Czyli wszystko powinno być ok? bo wiadomo ,że nie wiadomo ilu klientów taka Pani miała i czy prezerwatywa daje gwarancje bezpieczeństwa?
Również życzę spokojnych i zdrowych Świąt. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-12-24 06:20
Jak wiesz prezerwatywa jest bardo dobrym zabezpieczeniem. Szanse na złapanie choroby są bardzo małe, wręcz bliskie zeru. Druga sprawa sam piszesz że prostytutka raczej dbała o bezpieczeństwo, więc trudno zakładać że na pewno "roznosiła" jakieś choroby czy to weneryczne czy HIV.
napisał/a: Pytajacy_on 2014-12-24 20:33
Dziękuje za odpowiedź. Czyli jak dobrze rozumiem nie ma się co przejmować? i nie ma po co robić badań? (prostytutka była jak się okazało później zaziębiona, miała katar) Troszkę mi ulżyło dzięki waszym odpowiedzią , wiem ,że zrobiłem głupotę i wiem ,że już z usług takich Pań nie skorzystam ale opamiętanie przyszło po fakcie:(
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-12-24 21:28
Wiesz jak chcesz spać spokojnie, to obserwuj organizm, a za kilka tygodni sprawdź ew. HCV i HIV, bo choroby weneryczne zobaczysz gołym okiem. Aczkolwiek jak pisałem szanse na chorobę są bliskie zeru.
napisał/a: Pytajacy_on 2014-12-24 21:43
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i poświęcony mi czas. Będę obserwował organizm, mam nadzieję ,że wszystko będzie ok. Najbardziej obawiam się Hiv bo z tego co wiem jest nie uleczalny i stwarza duże ryzyko dla zdrowia
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-12-24 21:54
No tak, HIV to najgorszy wirus ale zaraz najmniej występujący, częściej można złapać żółtaczkę czy choroby weneryczne.
napisał/a: Pytajacy_on 2014-12-25 14:07
Dziękuję za odpowiedz. Wiem ,że to brzmi głupio bo na logikę i zdrowy rozsądek to nie powinienem się zarazić , była prezerwatywa i też nie każda prostytutka jest nosicielką Hiv (zakładam też ,że część z nich też nie chce się zarazić dlatego choć część z nich powinna dbać choćby o swoje bezpieczeństwo)
Mimo to się obawiam, że załapię Hiv a potem to już tylko do piachu :( Co do badań to chyba nie ma sensu robić? Czytałem też ,że jak ktoś miał boleriozę (ja miałem dostałem antybiotyk , lekarka uznała leczenia za zakończone) to wyniki mogą być niewiarygodne , tak samo podobno przy braniu odżywek białkowych wyniki mogą być nie miarodajne.
Dlatego czy badania mają sens? ,żeby sobie nie narobić jeszcze większego zamieszania.