Prostata

kostasz
napisał/a: kostasz 2011-09-24 22:45
Dodatki wynik IgG, ale ujemny IgM świadczy o przebytym zakażeniu M.pneumoniae. Nie tłumaczy problemów z prostatą, które, jeśli już, są powiązane z C. trachomatis
napisał/a: luki1231 2011-09-25 10:37
No tak . Ale Chlamydia trachomatis ujemna :)
W poniedzialek bede mial jeszcze Aso

Dziewne to wszystko . Szukam w kierunku prostaty znajduje w innym ;)
napisał/a: luki1231 2011-09-25 10:38
A te bakterie Mycoplasma pneumoniae IgG , gronkowiec, paciorkowiec nie mogą na nią jakoś wpływać ?
kostasz
napisał/a: kostasz 2011-09-25 17:42
M. pneumoniae nie, gronkowiec i paciorkowiec jak najbardziej mogą, ale należy stwierdzić ich obecność w posiewie z nasienia, zakażenie gardła nie świadczy o zajęciu prostaty.
napisał/a: luki1231 2011-09-26 21:36
Dziś odebrałem badanie ASO
____________________
Biochemia

ASO (+) IU/ml [
napisał/a: luki1231 2011-09-26 21:50
Znalazłem podobno dobrego Urologa w Katowicach, zgłoszę się do niego też w najbliższym czasie. Wyśle jutro wynik do mojego lekarza prowadzącego (Otolaryngolog). No i muszę się też zgłosić do jakiegoś urologa. Ale ze strony urologicznej posiewy moczu nasienia były ok . Co prawda robiłem posiew nasienia dawno temu. Mam też nie wielki żylak na lewym jądrze ale żadne nie stwierdził żeby to było przez to. Ale też żadne nie zrobił mi usg jąder. Ale myślę że to raczej nie to.

Może mam mylne wrażenie ale jak brałem antybiotyki to było nieznacząco lepiej ("nie było dokuczania - prostata") Ale mogę się mylić trudno mi stwierdzić. Poza tym Wyczytałem że ta M. pneumoniae ma wpływ na serce i stawy. No i serce czasem "pokówa" ale mam to od lat raz jest raz nie :) badania wychodzą dobrze. Trenuję kick-boxing i skoki spadochronowe ;p i żyję , nie zwracam uwagi czy wolno czy nie wolno ale nie ma to wpływu na sport który uprawiam , chyba. To co mnie męczy to ta prostata bo już mnie męczy od 2 lat i nie przechodzi. Jak byłem dzieckiem to miałem problem z trzymaniem moczu w nocy jakiś czas.
Ja bym zrobił rezonans magnetyczny żeby jeszcze zobaczyć czy wszystko jest ok tam , ale nie wiem czy jest sens ??
napisał/a: luki1231 2011-09-26 21:53
Na razie te bakterie ;) zobaczę co lekarz powie . Bo może to jednak one sam już nie wiem
kostasz
napisał/a: kostasz 2011-09-30 04:01
Czy są już wyniki? Rezonans magnetyczny niewiele wniesie informacji. Ważniejsze jest dla Pana znaleźć dobrego urologa, może zastosuje jakąś hormono- lub fito terapię, jeżeli ma już jakieś doświadczenie w przewlekłym bólu prostaty
napisał/a: luki1231 2011-10-02 20:40
ASO
____________________
Biochemia

ASO (+) IU/ml [
napisał/a: luki1231 2011-10-02 20:41
Znalazłem chyba dobrego w Katowicach tam jest tez klinika tylko muszę zadzwonić dowiedzieć się co i jak ;)
napisał/a: luki1231 2012-01-08 22:04
Zacząłem chodzić do urologa , co prawda byłem raz dopiero teraz idę na drugą wizytę ale nie o tym chciałem mówić. Mam pytanie ?
Mianowicie wyczytałem że gronkowiec gdy dostanie się do krwi może powodować stany zapalne organów wewnętrznych ?
Będę robił niebawem badanie pod tym kątem . Interesuje mnie państwa opinia specjalistów (doktorów) ?
napisał/a: luki1231 2012-01-22 15:50
Byłem u urologa który po usg przepisał mi dicloberl i cipronex . Brałem to tak jak kazał no i poprawa niewielka była ale ja juz to przerabiałem. Na drugiej wizycie kazał przyjść za pól roku i pić dużo wody ;). Sorry ale takie leczenie to po raszka . Cipronex brałem już wcześniej czopki też ale to nie pomaga tylko trochę "uspokaja" a potem i tak wszystko wraca.