Prostata

napisał/a: jhnsn 2014-03-26 15:10
Witam
Nie chcę zakładać oddzielnego tematu więc podczepie się pod ten. Cała ta sytuacja mnie coraz bardziej pogrąża... Mam 21 lat i ostatnio zauważyłem pogorszenie w TEJ kwestii. Mianowicie od około tygodnia ciągle wydziela się śluz i zalega w żołądziu. Przez to często chodzę do WC, aczkolwiek nie potrzebuję, wynika to jedynie z chęci pozbycia się tego, a i tak po kilku-kilkunastu minutach znowu czuje jak napływa. BARDZO irytujące... Czytałem o objawach bakteryjnego zapalenia prostaty, ale nie odczuwam bólu podbrzusza, szczypania, nie musze wstawać w nocy z potrzebą ani nawet nie mam problemu z zaczynaniem mikcji czy cokolwiek... Z innych objawów jakie mam to żółtawe zabarwienie nasienia i jak już to ktoś nazwał w innym temacie występujące w nim "żelki" (ale to już od kilku miesięcy), oprócz tego po oddaniu moczu jakaś niewielka ilość zawsze zostaje i niebywale trudne jest pozbycie się go w stu procentach (problem ten mam od wielu lat, nawet nie jestem w stanie sobie przypomnieć kiedy się zaczął dlatego dziwi mnie, że ujawnił się w tak młodym wieku, zapewne to przerost). Do listy można dodać jeszcze stulejke, która może mieć wpływ na jakąś diagnozę. Od razu piszę, że higiena tam, była zawsze utrzymywana bo jestem w stanie naciągnąć napletek, jedynie w czasie wzwodu są małe trudności, ale da się. Pisze o tym tutaj, bo obecnie nie ma mnie w PL i będę dopiero w połowie czerwca... Wtedy będę mógł iść do urologa i konkretniej zagłębić się w temacie. Gwoli ścisłości do zakażenia drogą płciową nie mogło dojść. Nie wiem jak z tym walczyć więc może ktoś tutaj będzie w stanie mi doradzić co to może być, ewentualnie jak działać "po domowemu" i doczekać do czerwca? Co sądzicie o zażywaniu czegoś takiego jak Prostatan z Olimpu?
napisał/a: magda-1988 2015-03-04 15:34
Mi się bardzo opłaciło zainwestować w Magneton Max w związku z moimi problemami z prostatą. Terapia tym urządzeniem działa przeciwzapalnie lepiej niż leki! Można to sobie kupić przez portal htp://140longlife.eu/magneton-max. Tu mają oryginalny sprzęt i radziłbym uważać na tańsze podróbki, bo jest ich sporo.
napisał/a: andrzejparko 2015-03-11 09:46
To jest bardzo przykre niestety. Mój brat ma problemy z prostatą i leczy się w euro klinice w siemianowicach. Na razie jest to leczenie farmakologiczne i mam nadzieję, że na tym się skończy sprawa. Ale w razie czego pozostaje leczenie operacyjne jeszcze. Tu w przypadku prostaty ważna jest szybka diagnostyka i podjęcie leczenia. Czym grozi nieleczona prostata to możecie sobie w Internecie poczytać.