Prośba o opinię

napisał/a: vir00z11 2015-01-22 11:37
Mam obawę ( być może niepotrzebną ). Kilka dni temu uprawiałem z dziewczyną seks po raz pierwszy. Właściwie o uprawianiu seksu nie można tutaj mówić. Była dosyć długa gra wstępna, podczas której ani na moment nie byłem bliski orgazmu. Następnie ( niestety bez zabezpieczenia ) próbowałem w nią wejść, co jednak było prawie niemożliwe ze względu na opór jaki napotykałem. Gdy wreszcie się udało wykonałem 3 może 4 ruchy i wyszedłem. Później już nie próbowaliśmy więcej, a wytrysk nastąpił dobrą godzinę po fakcie w miejscu bardzo oddalonym od pochwy. Teoretycznie wiem, że nie powinienem się przejmować, bo szansa na zapłodnienie jest jak 1/10000, ale naczytałem się różnych rzeczy na temat tzw. preejakulatu, zobaczyłem, że różni ludzie mają na ten temat różne opinie, a dodatkowo jestem młodym człowiekiem, więc stworzyła się pewna obawa. Proszę o jakąś opinię, ewentualnie radę na przyszłość :)
napisał/a: vir00z11 2015-01-22 13:11
Moja dziewczyna zawsze około tydzień przed okresem zaczyna się dziwnie zachowywać ( jest pobudzona, ma zachcianki jeżeli chodzi o jedzenie itd. ) i mniej więcej dwóch dni da się to zaobserwować. Do okresu zostało 8 dni, czy to może być PMS ?
napisał/a: wikam2 2015-01-29 20:09
I jak sytuacja u Was? :)
napisał/a: victoria.c91 2015-04-25 07:38
Witam wszystkie forumowiczki!

Pisze z drobnym zapytaniem. Cykle miesiaczkowe mam regularne (ostatnie: 25,26,26,26,27,26 itd, glownie 26-cio dniowe). W obecnym cyklu okres mialam od 9 do 13 kwietnia. 19 kwietnia wspolzylam z narzeczonym bez zabezpieczenia, troche nas ponioslo... Bardzo chcialabym dziecko, ale mieszkamy oboje zagranica. Obawiam sie o opieke i tutejszy klimat czy bedzie sprzyjajacy podczas ciazy.
Nie pytam Was kobitki o to czy jestem w ciazy, a jedynie czy jest prawdopodobienstwo.
Caluje,

Viki
napisał/a: wikam2 2015-04-25 10:40
No jest :) Współżyłaś w czasie dni płodnych :)
napisał/a: victoria.c91 2015-04-25 12:32
Dziekuje serdecznie. Obserwuje swoje cialo od jakiegos czasu i wydaje mi sie, ze w tamtym okresie jak najbardziej powinnam miec plodny sluz.
Sprawa u mnie komplikuje sie ze wzgledu na to, ze cierpie na "zarlocznosc kliniczna", w przeszlosci mialam przygody z glodowkami, tabletkami przeczyszczajacymi, objadaniem sie. Pol roku temu staralam sie ustabilizowac moje cialo, myslalam ze przezwyzciezylam chorobe. Robilam badania, bylam zdrowa. Jednak ostatnio znow wrocily incydenty z moja choroba. Nie umiem sobie z tym poradzic, a z drugiej strony nie chcialabym zaszkodzic mojej plodnosci, a w ciazy- dziecku.
Za wczesnie na jakiekolwiek decyzje, ale mam cicha nadzieje na zmiany w zyciu.
Pozdrawiam serdecznie
V.
napisał/a: victoria.c91 2015-05-02 02:30
Hej dziewczyny
Chciałam się dowiedzieć, czy mogę już dzisiaj wykonać test ciążowy, będzie wiarygodny? Dzisiaj jest mój 24 dc. spodziewam się miesiączki 5 maja. Jednak mam delikatne podejrzenie, pojawiły się u mnie białe upławy, piersi bolą niemiłosiernie, nawet przy schodzeniu ze schodów, a na nich delikatne niebieskie żyłki. Nie chcę sobie nic wmawiać, ale proszę o poradę.
Viki
napisał/a: wikam2 2015-05-08 22:02
Witaj! :)))
I co zrobiłaś??? :)
napisał/a: victoria.c91 2015-07-31 08:18
Hej dziewczyny,

Wybaczcie moje opóźnienie w odpowiedzi. Tak, zrobiłam test tego dnia, jednak test wyszedł negatywny. Później okres spóźniał mi się 3 dni, i znów zrobiłam test. Nie mogłam uwierzyć, bo pokazały się 2 kreski, jedna bardzo blada, ale jednak.
Nie nacieszyłam się długo. Mieszkam za granicą, tutaj klimat jest bardzo tropikalny. Wmawiam sobie, że może przez złą dietę i upały naraziłam moją fasolkę. Po kilku dniach niestety miałam silne bóle brzucha i krwawienie.
Nie mogłam dojść do siebie, bo po raz pierwszy byłam w wielkim szoku, że będę nosić pod sercem moje dziecko, a następnie je straciłam.
Mijają prawie trzy miesiące, a pragnienie dziecka u mnie się nasiliło. Może przez tą stratę, którą przeżyłam. Nie mniej jednak, nie liczę dni, nie planuję niczego. Po prostu zdaje się na los.

Pozdrawiam serdecznie:)
napisał/a: wikam2 2015-08-11 20:05
Kochana a ta druga kreseczka pojawiła się od razu?