promieniujący ból lewej nogi (od kolana)

napisał/a: ronya 2009-08-20 10:51
Witam.
Od pewnego czasu mam problem z nogą. Czuję dość mocny ból w nodze bez względu na to czy siedzę czy chodzę. Natężenie bólu zmienia się ale nie ma na to wpływu ruch. Trudno mi określić ten ból. Jest to jakby ból reumatyczny, promieniujący jakby od kości. To raczej nie są żadne mięśniobóle (nie wiem, może ścięgna?). Podejrzewam że źródło ma pod kolanem, już kiedyś wczesniej miewałam bóle ale były krótkie i mało uciążliwe.

Ból promieniuje do góry, nie boli mnie łydka ani stopa. Na nodze nie widać żadnych zmian. Dodam że mam 24 lata, nie biorę tabletek antykoncepcyjnych, 5 m-cy temu urodziłam dziecko a mój tata miał spore problemy z żylakami (miał już operację).

Martwię się i zastanawiam co to może być. Kiedyś byłam u chirurga z bólem pod kolanem ale pokiwał moją nogą, przepisał maść i to wszystko...

Z góry dziękuję za pomoc
Agnieszka
napisał/a: ronya 2009-08-24 09:08
Witam ponownie.
Naprawdę nie ma tu nikogo kto by mógł się domyślać co mi dolega? Wybieram się do lekarza po skierowanie (rodzinny raczej mi tu nie pomoże) i nie wiem czy lepiej do chirurga, ortopedy a może na badania krwi???