Problemyz potencja po lekach

napisał/a: sempajers 2016-01-13 14:33
Witam prosze o pomoc mam problem po lekach bralem tamsulosyne sildenafil wieczorem przy braniu jeszcze tamsulosyny i nastepnego dnia sildenafil i zaczely sie dziwne objawy jak bol glowy problemy z rownowaga uczycie piecenia odwodnienia
itp.
mialem monet ze bol glowy byl polaczony z pieczeniem prostaty ostrym i nagle jak by mi w glowie cos puscilo i czolem rozluznienie moszny(jader)penisa i prostata przestala piec po tym penis w czuciu jak by polowe lzejszy w dotyku jadra tak samo napletek mi sie bardzo rozluznil i jest zimny na samym koncu tak samo moszna zimna a teraz w dodatku czerwona libido i potemcja systematycznie mi spadaly przez dwa miesiace odczuwalne zmiany na prostacie byly jak rozkurcz miesni i tam moje libido zanikalo bylem u urlogow ale prostata jest ok chormony tez a caly czas cos mi sie rozluznia czy to na jadrach laczeniach jader i na prostacie jzu przestalo po 2 miesiacach dostrzebam teraz jeszcze na penisie skore w jednym miejscu zolto ciemna rozniaca sie w dotyku niz skora prawidlowa skora penisa ogolem jak by wysuszona... czy moglo dojsc do uszkodzenia nerwu prostaty i takie objawy powstaly czuje sie coraz gorzej i nie wiem czy nie dochodzi do jakiejs martwicy... do jakiego lekarza sie jeszcze udac ?