Problemy żołądkowe, brzydki zapach z ust.

napisał/a: LOLO89 2016-07-05 21:03
Witam wszystkich.

Od dłuższego czasu borykam się z problemem nieświeżego oddechu, bardzo utrudnia mi ta dolegliwość codzienne życie dlatego próbuje znaleźć jej przyczynę. Początkowo myślałem że ten zapach pochodzi gdzieś z zatok, gardła itp. więc badałem się w tym kierunku. Niestety, po wizytach u dwóch laryngologów, alergologa i lekarzy pierwszego kontaktu, dalej problem jest niezdiagnozowany. Badania wykazały tylko powiększoną małżowinę, i średni wzrost paciorkowca i gronkowca w wymazie, lecz podobno taki wzrost jest naturalny.

Po miesiącu przerwy i małej załamce postanowiłem szukać dalej. Ostatnio mam małe problemy z układem pokarmowym tzn:
-wzdęcia
-gazy
-bulgotanie
-czasem luźny stolec jakby z niestrawionym jedzeniem
-czasem mi się odbije czymś kwaśnym (zazwyczaj jak się często pochylam)

Nigdy jakoś zdrowo się nie odżywiałem, choć ostatnio coraz bardziej przykładam do tego wagę. Zawsze bardzo lubiłem jeść mięso, zazwyczaj smażone i tłuste, ale też pod różnymi innymi postaciami. Czasem fast food, i ogólnie niezbyt zdrowo. Trochę też wcześniej ćwiczyłem i brałem różne odżywki, może one narobiły mi bałaganu w jelitach?
Może ktoś miał podobne przypadłości i może mnie nakierować jakie badanie zrobić itp?
Z tym zapachem to myślę teraz o helicobakter, ale jakie ta choroba ma objawy?

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam.
napisał/a: przemek551 2016-07-23 22:41
Masz racje masz bałagan w jelitach. Twój żołądek słabo trawi. Musisz dokwaszać żołądek. Gdy trawienie sie poprawi Twoje problemy znikną.