problemy ze stopami

napisał/a: nerwowa.panda 2015-08-11 13:29
Dzień dobry, mam pytanie, bo nie za bardzo wiem do jakiego lekarza zwrócić się z moim problemem. Wróciłem niedawno z wakacji, wiadomo - baseny, gorąco, chodzenie boso… złapałem coś na stopach, przypuszczam że jakaś grzybica. Dodatkowo nabawiłem się jakichś brodawek, nie jest to estetyczne, a boli jak cholera. Do kogo się zwrócić? Może być prywatnie, to nie jest dla mnie problem, byle by było szybko.
napisał/a: klinacz 2015-08-11 14:28
nerwowa.panda napisal(a):Dzień dobry, mam pytanie, bo nie za bardzo wiem do jakiego lekarza zwrócić się z moim problemem. Wróciłem niedawno z wakacji, wiadomo - baseny, gorąco, chodzenie boso… złapałem coś na stopach, przypuszczam że jakaś grzybica. Dodatkowo nabawiłem się jakichś brodawek, nie jest to estetyczne, a boli jak cholera. Do kogo się zwrócić? Może być prywatnie, to nie jest dla mnie problem, byle by było szybko.


Dermatolog, przepisze specjalny płyn do brodawek, ewentualnie wymrozi na miejscu.
Leczenie może trwać nawet znaczny czas jeżeli jest to spory kawałek skóry, szczególnie, że brodawki mogą odrastać jak niedokładnie zostaną usunięte.
Wcześniej do dermatologa nie było potrzebne skierowanie, a teraz chyba jest potrzebne, które można uzyskać od lekarza rodzinnego.