Problemy ze snem

napisał/a: czarnazołza 2013-12-23 17:41
Witajcie. Jestem tutaj z powodu problemów ze snem i szukam osób, które również mają ten problem. Bardzo mnie to męczy. W ostatnim tygodniu spałam może 8 godzin (codziennie ok godziny). Nie pomaga relaksowanie się, kąpiele. Jest tak, że w nocy nie śpię i potem w dzień, w pracy jestem nie do życia. Szef już się na mnie dziwnie patrzy i muszę coś z tym w końcu zrobić. Tylko co? Boję się łykać prochów od psychiatry, szukam raczej naturalnych sposobów.
napisał/a: ~Anonymous 2013-12-26 09:33
Spróbuj melatoninę. Pozdrawiam.
napisał/a: adam_sep 2014-03-03 21:54
Poczytaj o GABA. Jest to suplement diety, pomaga w rozluźnieniu się i zaśnięciu.
napisał/a: Menezis 2014-11-30 14:53
Tak jak ktoś już tutaj pisał, warto sięgnąć po melatoniną. Ja też nie należę do osób śpiących dobrze, ale walczę z tym:) Od kilku dni stosuję forsen forte i jest coraz lepiej. Ma on w składzie tą wspomnianą już melatoniną i pomalutku pomaga mi wyregulować organizm do regularnego zasypiania. Humor też znacznie mi poprawia i ogólnie coraz lepiej się czuję:)
napisał/a: marta_2424 2014-12-11 13:05
Ja również mam problemy ze snem. W tamtym roku cały czerwiec, lipiec nie mogłam spać brałam wtedy ForSen, ale średnio mi to pomagało. Później znów październik do czerwca tego roku i wtedy już brałam regularnie melatoninę. Jednak przestrzegam wszystkich, mnie to uzależniło psychicznie, nie byłam w stanie zasnąć bez tabletki. Co więcej zamiast dozwolonej ilości brałam czasami 3 -4 na raz:/ nie wiem czy spowodowane są problemy ze snem, niedoborem witamin? ktoś był może z tym u lekarza?
napisał/a: marta9055pol 2014-12-16 14:31
Problemy z snem ciągną się u mnie już od dłuższego czasu. Nic co było bez recepty nie pomagało. Może warto iść do psychiatry i porozmawiać na ten temat, a bezsenność jest związana z stresem. Może warto też zafundować sobie krótki urlop? :)
napisał/a: migotka88 2015-09-30 12:19
ja mam tak od zawsze i tez nie mam zamiaru łykac tabletek usypiających na receptę, gdyż wstaję jeszcze w nocy do dziecka, a wiec nie mogę spac na prochach tak głęboko, że nie da się mnie dobudzić, poki lek nie przestanie dzialac