Problemy zdrowotne.

napisał/a: piter64 2014-03-26 17:10
Dzień dobry, mam 20 lat. Od kilku miesięcy zmagam się z następującymi objawami : miewam dni w których jestem osłabiony oraz senny. Czasami pomimo przespanej nocy budzę się zmęczony oraz mam osłabioną siłę mięśniową , cały czas mam obniżone libido (rzadko miewam poranne wzwody a jeśli już są to nie takie jak kiedyś), oraz moja temperatura waha się pomiędzy 36,8 a 37,2 stopni. Wykonałem podstawowe badania czyli morfologię krwi, mocz, badania hormonalne (testosteron, lh, fsh, prolaktyna), tarczycowe (tsh, ft4), EKG. Przebadałem również kał w kierunku pasożytów. Wszystkie badania wyszły dobrze. Podane objawy pojawiły sie po tygodniu stosowania diety niskowęglowodanowej oraz intensywnych ćwiczeniach. Pewnego dnia miałem tak jakby taki moment niedocukrzenia który trwał kilka minut ( byłem roztrzesiony, senny, spociłem się itp. ). Od tego momentu zaprzestałem stosowania tej diety. Objawy wypisane powyżej zaczęły mi doskwierać po tym niedocukrzeniu. Równocześnie z wyżej wymienionymi objawami zaczął występować również u mnie refluks ( miałem robioną gastroskopie). Nie wiem już jakie badania mam wykonać. Za nie całe 2 tygodnie idę jeszcze do urologa w związku z obniżonym libido. Wydaje mi się że te wszystkie objawy są ze sobą powiązane ponieważ pojawiły się razem. Dodam że nigdy wcześniej nie miałem problemów zdrowotnych. Proszę o pomoc.
napisał/a: MOJA PORADA 2014-03-26 18:49
Moim zdaniem wykonaj jeszcze badanie na cukier, OB, CRP. Musisz być na czczo do badania. Być może powinieneś się skonsultować z neurologiem. Pozdrawiam.