Problemy z żołądkiem, trawieniem i wypróżnianiem się

napisał/a: mickry 2017-03-22 22:32
Dzień dobry, od jakiegoś czasu mam problem z bólami żołądka po jedzeniu. Wraz z bólem żołądka występują non stop wzdęcia i gazy, praktycznie od razu po jedzeniu, zjem coś i mam gazy pół dnia. Dodatkowo przy tych bólach zauważyłem problemy z wypróżnianiem się, stolec jest luźny muszę używać dużej ilości papieru żeby się podetrzeć do końca a po dokładnym wytarciu i ew przemyciu mokrymi chusteczkami po upływie np godziny-dwóch, w trakcie czego towarzyszą wzdęcia i gazy czuje potrzebę ponownego wytarcia, gdy odwiedzam toaletę wycieram się znów jakbym dopiero co oddał stolec mając po prostu brudny odbyt. Jest to bardzo uciązliwe, byłem u proktologa który chyba badając bardziej sugerował się moimi odczuciami, zrobił mi anoskopie i nic nie wyszło ale ja wciąż czuje jakbym cos w odbycie miał, również dziwną wilgoć itp. Z tego powodu może nadmiernie dbam o higienę w tym miejscu. Dodam że robiłem kuracje wyciągiem z czarnego orzecha oraz srebrem koloidalnym zleconym przez specjalistę od zdrowego odżywiania. Wcześniej miałem problem z wypróżnianiem bo miałem zaparcia, teraz znów korzystam z wc po 2 razy dziennie i oddaje z siebie duże ilości kału. Ktoś coś poradzi, co robic w tym przypadku, bo nie chce latac od lekarza do lekarza wydać fortuny i nic sie nie dowiedzieć:(
napisał/a: mickry 2017-07-25 21:32
nitk z Państwa nie pomoże?