Problemy z zatokami

napisał/a: Brilly23 2017-04-28 20:45
Rozumiem, po majowce mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni. Jest tez mozliwosc ze to objawy alergii i to by mnie cieszylo...
Czy 'biorezonans' i badanie z kropli krwi (nie wiem dokladnie) wykaze jakies grzyby/pasozyty/uczulenia/alergie.
zaczalem brac Citrosept Organic ekstrakt z grejpfruta czy to cos w ogole daje? Warto?
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-04-29 07:22
Średnio wierzę w te biorezonanse. Ale nie mam doświadczenia w temacie, więc nie będę się wypowiadał. Citrosept, oregano, czarny orzech - warto zawsze zrobić kuracje tymi suplementami, nawet profilaktycznie.
napisał/a: Brilly23 2017-04-29 08:02
Ja rowniez nie wierze w biorezonans mama mowila ze jak bylem maly to chodzilismy na to i nic nie dalo, kilka osob mi o tym teraz mowilo i polecaja w 100%.
Biore codziennie trilac plus ale mysle zeby kupic jakis lepszy probiotyk w co warto zainwestowac?
Zaczalem teraz brac ten citrosept 3x 15 kropli dziennie
Mysle rowniez o zakupie witaminy b oraz tabletek z czosnkiem, slodycze przestalem jesc, fast foody, mrozonki i znowu wracam do picia wody borjomi (bardzo dobrze sie po niej czulem) troche dziwnie wyszlo...tak naprawde zatoki sa moim ostatnim problemem bo aktualnie najbardziej przeszkadza mi swiad calego ciala w roznycy miejscach i uczucie chodzenia jakby czegos pod/na skorze w nosie i w uszach. Oraz te oczy jest to katorga , ciagle sie drapie itp. Bede dzisiaj probowal zrobic kapiel / parowke z olejkiem herbacianym oraz tonik do przemywania twarzy z olejkiem herbacianym... Troche poczytalem bo po prostu juz nie mam sily. Po majowce jestem umowiony do lekarza rodzinnego jakiegos nowego ponoc ogarnietego, wiec w tygodniu mam nadzieje ze dowiem sie kilku rzeczy lub tez je wyklucze.
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-04-29 11:11
Na oczy kup coś z kromoglikanem disodowym np. Cromohexal, jak to od alergii to powinno pomóc.

Pewnie probiotyki (ale drogie) to probiotyki sanprobi:

http://www.sanprobi.pl/
napisał/a: Brilly23 2017-04-29 11:30
Wlasnie bylem zrobic badanie na Demodexa nic Pani nie wykryla a rwala i sprawdzala z gornej z dolnej z lewego oka z prawego trzy razy rwala i mowi ze Nic. A rodzice moi maja. Zrobilem dodatkowo posiek z oka za 10 dni bedzie wynik. Czyli jestesmy blizej i cos czuje ze bedzie to alergia lub cos zwiazanego z tym gronkowcem , dopiero po majowce odbiore wymaz kontrolny wiem ze cos w nim wyszlo pewnie znowu to samo. Czy to swedzenie po calym ciele glowa uszy itp to moze byc alergia? pani doradzila zeby zrobic jakis panel wziewny z krwi.
Kupilem rano na szybko w pobliskiej aptece
Probiotyk enterosive 10 tab po nim kupie ten co mi poleciles, dziekuje!
Vitaminium b complex forte 50 tab firma hasco
Olejek herbaciany kej
Czosnek forte bezzapachowy 90 kapsulek naturell
+ wyciag bede pil
napisał/a: Brilly23 2017-04-29 22:48
Przepraszam ze post pod postem (edycji nie widze) kupilem Allergocrom tylko takie Pani miala, cena mnie zaskoczyla bardzo tanie w porownaniu z Zabakiem ktory kompletnie mi nie pomagal wrecz byl efekt odwrotny. 10,95zl i uwaga co? Kropie...ulga natychmiastowa, coraz bardziej zaczynam wierzyc w forum niz w lekarzy...
Zrobilem sobie domowy tonik do przemywania twarzy/oczu, zagotowalem ziele swietlika ok. 200ml i dodalem do tego 10 kropli olejku z drzewa herbacianego, poki co mam wrazenie ze efekt jest lepszy niz po tych wszystkich drogeryjnych tonikach/plynach micelarnych ktorych nie ukrywam do dzisiaj uzywalem.
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-04-30 09:21
Lek masz dobry. Skoro jest poprawa, to może za część objawów odpowiada właśnie alergia. A bierzesz jakieś leki antyhistaminowe?
napisał/a: Brilly23 2017-04-30 20:17
Oczywiscie jest bardzo duza poprawa! Natychmiastowa ulga jezeli chodzi o moje oczy.
Jedyne co biore to:
-probiotyk tabletki
-witamina b tabletki
-czosnek tabletki
-citrosept krople
-dihcomfortmax (krazenie itp)

Co do nosa to dalej to samo prysznic wyjscie do pobliskiego sklepu i bol czolo/policzki i leje sie z nosa nos zatkany i suchy.

W tygodniu bede mial wynik 'oficjalny' demodexa oraz posiew z oka i ten wymaz z nosa i ponowna wizyta u laryngologa. Nie mam zamiaru znowu brac 10 lekow w tym 2 antybiotykow skoro to nic nie daje.

Co ile godzin najlepiej kropic oczy?
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-05-01 08:20
Oczy zakrapiaj tak jak napisane jest w ulotce.
Ja bym na alergie jeszcze zakupił jakiś najprostszy lek z cetyryzyną np. Amertil. Nie zaszkodzi a zobaczysz czy z tymi oczami nie będzie jeszcze lepiej.
Co do zatok, już pisałem, trzeba zobaczyć co w nich siedzie. Ale nie wymazem a badaniem TK lub endoskopowo.
napisał/a: Brilly23 2017-05-01 08:28
4 razy na dobe.
Znalazlem u siebie w lekach cos takiego 'Sanofi Allegra' wczoraj wzialem i jakos tak jakby lepiej.
Jutro kupie ten Amertil dziekuje.
10 maja mam wizyte kontrolna u laryngologa, zrobie przed wizyta TK + bede mial ten wymaz z nosa/oka/demodex i zobaczymy co wtedy powie.

Generalnie czuje sie duzo lepiej.
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-05-01 08:39
TK bez skierowania nie zrobisz.
napisał/a: Brilly23 2017-05-01 09:11
Tak czy siak musze zrobic prywatnie. Czego to dokladnie ma byc? Bo tak szukam na internecie i duzo tego.