problemy z rozwarciem szczęki

napisał/a: elo1 2006-09-29 20:07
Witam
Mój problem zaczoł się najbadziej nasilać ok 2 lata temu po ściągnieciu aparatu i po naglym wypadku. A więc to było tak aparat nosiłem przez 3 lata w czasie noszenia mialem także wypadek spadłem z schodów i pocharatałem sobie wargi i dziąsła nie moglem przez miesiąc jeść twardych rzeczy jedynie co kaszki później ajkoś to sie zagoiło i jakoś tam było. Od tamtego czasu zaczeło się wszystko ansilać ale te bóle wsytępowały również w czasie noszenia aparatu stałego tylko w mniejszym stopniu. Doszło do tego że nie moge otwierać szczęki a już lewą strone mam jakby zablokowaną bo nie moge na niej jeść bo niechce się otwierać a więc moge tylko jeść prawą, ale i ona sprawia dużą trudność no ale jakoś trzeba jeść czuje się strasznie niedotleniony i wogule. Mam problemy z oddychaniem. I straszne problemy z jedzeniem. Już mi stawy siadają bo na siłe próbuje gdy jem otwierać lewą strone ale nie moge. Nie wyrążnie mówie mam ścisk w gardle bo nie moge normalnie poruszać szczękami i nabierać powietrza w czasie mówienia.Odczuwam taki ból sczęk zębów zawroty głowy i wymioty.