Problemy z psychiką a marichuana

napisał/a: DEDERE 2009-09-11 14:07
witam,
mam 18 lat, od 2 lat regularnie pale marihuane, nigdy nie mialem wiekszych problemow z psychika.
od ok. 3 dni cos sie zmienilo, czuje ze nie zachowuje sie tak jak wczesniej, jestem jakis osowialy, nie chce mi sie z nikim rozmawiac.
no i cos co mnie najardziej zastanawia - myślotok, ktorego nie moge czasem opanowac, sczegolnie gdy probuje zasnac. jestem wierzacy, a mysli te sa bardzo czesto przeklenstwami na Boga - wyglada to mniej wiecej tak :
gdy o czyms mysle i jestem w jakims stopniu skupiony, nagle pojawiaja sie mysli - krotkie wyrazenia, typu Bóg to ...( niecenzuralne slowo ). dodam ze ostatnio przezylem bardzo stresowe sytuacje ( rodzinne ) co to moze byc?
napisał/a: neci 2009-09-21 23:20
no niestety marihuana nie jest tak bezpieczna jak kiedys, ma więcej mocniejszych substancji i równiez powoduje skutki uboczne, a stresujące sytuacje moga nasilic objawy. pamietaj że marihuana odkłada sie ww tłuszczach w strukturze mózgu, może to da ci troszkę do pomyslenia żeby z tym skończyć i wbrew pozorom, nawet po pół roku można ją odnaleźć w mózgu. jeśli za jakis czas( maksymalnie do miesiąca) sytuacja sie nie poprawi musisz udac sie do psychiatry i lekarza. jesli nie jestes w stanie odstawic marihuany sam watro skontaktowac sie z terapeta leczacym uzaleznienia.
napisał/a: olszass 2009-10-17 18:39
na pewno przestań palić. choć na jakiś czas. jeśli Ci nie minie, udaj się do lekarza.

a marysia a THC się odkłada ;)