PROBLEMY Z PROSTATĄ

napisał/a: darq90 2014-03-29 20:20
witam mam 24 lata i od około 2 miesiecy zmagam sie z problemami związanym z układem płciowym, otóż - w połowie stycznia dostałem zapalenie najądrza, bół, drętwienie jądra, promieniowanie do pachwiny, nerek , prawej stopy, po 2 tygodniach poszedłem co specjalisty urologa zrobił mi usg wynikło z niego zapalenie najadrza oraz 3 milimetrowa torbiel. dostałem antybiotyk doxyciclinum na 10 dni oraz skierowanie na badania - posiew nasienia (wyszedł jałowy) oraz badania krwi ( wszystko w normie), wybrałem antybiotyk ale poprawy nie było wiec dostałem znowu bactrim na kolejne 10 dni. po kuracji dalej to samo. lekarz stwiedził po badaniu usg znikniecie torbieli która mogła zniknac przy pomocy wytrysku nasienia, na moje zdanie ze dalej mi cos dolega doktor odpowiedział ze "tak to ma jeszcze boleć", zmieniłem wiec lekarza i w miedzyczasie zacząl sie problem z prostata, nie mam problemu z oddawaniem moczu wszystko jest ok ale czuje cos w kroczu jakby mi cos przeszkadzało, do tego czasem jakby takie łąskotanie przechodzace z prosaty do penisa, . Drugi lekarz zrobił badanie per rectum i dał mi antybiotyk summame 2 tabletki i nolicin na 20 dni. bo skonczonej kuracji objawy z najadrza ustapiły ale nie do konca no ale teraz cos jest z prostata, mówiłem dokotrowi twierzi ze to wszystko jest jeszcze swieze po zapeleniu i moze chwile bolec ale ja sie juz zaczynam bac o to wszystko. czy ktos miał podobne dolegliwosci i jak sie leczył ?? czekam na odpowiedz