Problemy z pęcherzem

napisał/a: d200 2014-05-25 23:03
Zaczne od poczatku.
Pare lat temu zaczely sie u mnie problemy z pecherzem, oddawałam mocz w duzych ilosciach i bardzo czesto.
Probowałam to leczyc, ale sie nie udało, wiec od kilku lat chodze do toalety co godzine, a jak moge to czesciej.
Od 2 tygodni jest coraz gorzej, chodze do toalety co 10 minut. Ledwo wyjde, a znowu musze tam wrocic.
Nic mnie nie boli, a oddaje mocz w bardzo duzych ilosciach, nawet w odstepach 5 mnutowych jest go duzo.
Pije bardzo mało... 2 szklanki kawy i szklanka wody dziennie, boje sie ze nie przezyje tego lata :(
Dostalam od lekarki antybiotyk jednodniowy, ale nie pomogl.
Uroflow pomogl na 1 dzien, a teraz biore ditropan i tez nie pomaga.
Leczylam sie kiedys na nerwice, ale leki nie pomagały na pecherz, wiec to raczej nie przez nerwy.
Robilam niedawno zwykle badanie glukozy wynik 4,68 norma 3,50- 5,60

Nie wiem skąd tyle tego moczu, przeciez pije bardzo mało :(
napisał/a: ~Anonymous 2014-05-26 11:09
Ile masz lat?
Czy przyjmujesz jeszcze jakis leki?
Czy chorujesz na cos
Czy wspomagasz sie leczeniem naturalnym w postaci ,np ziol?
napisał/a: d200 2014-05-26 11:19
20, nie, nie ,nie
napisał/a: ~Anonymous 2014-05-26 20:45
Jakie badania byly dotychczas wykonane by rozpoznac przyczyne?
napisał/a: d200 2014-05-27 05:22
Nie wiem jakie powinnam zrobic.
Ten problem ciagnie sie juz wiele lat.
Byłam kiedys u urologa i robila mi badanie, nazwy nie pamietam (musialam wypelnic pecherz woda) i wszystko wyszło dobrze.
napisał/a: ~Anonymous 2014-05-30 19:09
To rzeczywiscie malo badan w ciagu tego calego czasu . Tutaj nalezy zaczac od standardowych badan takich jak ,ogolne badnie moczu ,sprawdzenie ukladu rozrodczego ,czyli standardowe badanie ginekologiczne +wymazy ,w nastepnej kolejnosci sprawdzenie nerek , wykonac takze oznaczenie stezenia glukozy ,mozna takze wykonac badanie w kierunku moczówki prostej ,wykonac tzw test wkladkowy,a na koncu wykonac badanie urodynamiczne.
napisał/a: d200 2014-05-30 20:51
Pogorszyło mi sie 3 tygodnie temu, nie pamietam jakie badania robiłam kilka lat temu, ale przczyny nie znalazłam.

U ginekologa byłam.
Glukoza, mocz tez zalatwione.

Zastanawiam sie czy cytologia moze tu pomoc?
Miałam robioną i musze odebrać wyniki. Nie wiem czy moge podejsc i je odebrać czy musze zgłosić sie na wizyte i wtedy lekarz mi powie.
napisał/a: ~Anonymous 2014-06-02 12:14
A kiedy byly wykonywane te badania ?
Cytologie zawsze mozesz sobie zrobic bo kazda kobieta powinna sie raz w roku przebadac ,ale to nic pewnie nie wniesie do Twoich aktualnych problemow.Najlepiej byloby powtorzyc badania jesli byly one wykonane dawno + wykonac te badania co napisalam wczesniej
napisał/a: d200 2014-06-26 12:54
Hej, nie przeszło :(
Wyszlo, ze mam jakies bakterie w moczu dostałam antybiotyk, ale nie pomogl.
Keratynina - dobra
Glukoza- tez dobra
cytologia - tez dobra
Czy reszta tych badan, o ktorych ty pisalaas jeste platna?