problemy z pamiecia

napisał/a: milutka20 2007-01-13 21:01
Witam wszystkich!!
Mam taki jeden problem, otoz czesto zapominam pewnych rzeczy co sprawia mi czasem wiele problemow i to nie tylko w szkole ktora jest dla mnie wazna w tym roku(matura) ale tez w codziennym zyciu.czesto zapominam nawet najprostrze rzeczy , fakty, zdarzenia, i nawet twarze ludzi ktorych poznalam.czesto kloce sie o swoja racje lecz jak przypomni mi sie ze nie mam racji jest mi glupio.
glowny powod dla ktorego pisze to chec poprawy swojej pamieci poniewaz mam w tym roku mature a z nauka idzie tak sobie.nie chodzi tu ze slecze przy ksiazkach i sie przemeczam-wrecz przeciwnie, nie ucze sie za wiele ale dotychczas pamietalam wszystko z lekcji i nie bylo problemow.nie umiem sie "kuc".....jest to glupie ale to jest czaem krepujace jak wszyscy pamietaja cos a ja nie.....moze znacie jakies leki ziolowe bez recepty bo nie chce isc do lekarza by przepisal mi tone recept na leki ktore sa nie potrzebne i i tak nie wiele dadza.
prosze o odpis!!!
buzki!
napisał/a: klapouszek2 2007-01-14 21:20
lecytyna usprawnia prace komorek nerwowych co poprawia kojarzenie i zapamietywanie, ginkgo biloba (milorzab japonski) poprawia przeplyw krwi w mozgu przez co komorki otrzymuja wiecej tlenu i glukozy dzieki czemu sa lepiej odzywione i lepiej pracuja co podnosi ogolna sprawnosc mozgu, witaminy z grupy B poprawiaja przekaznictwo nerwowe oraz magnez tez korzystnie wplywa na uklad nerwowy.... dlatego mozna sprobowac cos z tymi skladnikami Bilomax, Memory Formula albo Naturapia Pamiec .... ale jak po jakims czasie przyjmowania ktoregos z tych preparatow nie zauwazysz poprawy to nalezy udac sie do lekarza. Moze Twoje problemy maja jakies inne podloze, ktore nalezaloby zdiagnozowac i odpowiednio leczyc. Powodzenia na maturze
napisał/a: milutka20 2007-01-16 16:26
dziekuje bardzo za odpowiedz!!!!
i dzieki za te maturke,mam nadzieje ze mi pojdzie niezle