PROBLEMY Z PAMIĘCIĄ

napisał/a: frrombo 2013-06-11 22:37
Witam mam 17lat i od pewnego czasu (około pół roku) zauważyłam, ze mam poważne problemy z pamięcią. Nie pamiętam co robiłam wczoraj, a co dopiero mówiąc o jakis 2 miesiącach wstecz. Dziwne też dla mnie wydaje się sytuacja kiedy podczas wysiłku, obojętnie czy jest on intensywny czy nie, rozmawiam z kimś to kompletnie nie pamiętam o czym mówiłam. Od tego czasu również jestem bardzo senna, śpię w nocy (ok 7h) i w ciągu dnia(2-3h), a na lekcjach zasypiam. Nie potrafię się skoncentrować i jakiekolwiek zdanie musze przeczytać pare razy, zeby do mnie dotarło. Podczas rozmowy musze się bardzo skupić co dana osoba do mnie mówi, ale przeszkadza mi fakt, ze nie pamiętam tych poprzednich sytuacji, które zostały mi juz opowiedziane i to nie raz. Proszę o pomoc!
napisał/a: feminae 2013-06-19 09:57
Witam. Jak już wcześniej gdzieś chyba pisałam miałam straszne problemy z pamięcią i koncentracją. Zwłaszcza w nauce mi to przeszkadzała. Zamówiłam sobie noopept ze strony braindoping. Jedno opakowanie starczyło mi na miesiąc, już po tygodniu widziałam efekty. Bardzo mi pomógł i gorąco polecam