Problemy z oddychaniem

napisał/a: cieszka 2013-06-17 19:50
Witam.
Od jakiegoś czasu zauważyłam ,że mnie zatyka tak jakby na chwile brakowało mi powietrza ale za chwile przechodzi muszę tutaj uczciwie napisać że palę papierosy nie są to ilości hurtowe ale zawsze leczę się też na epilepsje wywołaną guzem mózgu i niedoczynność tarczycy na stałe przyjmuje leki: topamax 100mg 2 x dziennie neurotop retard 600 mg 1 x dziennie i euthyrox 100mg oprócz tych krótkich bezdechów czasami ciężko mi się oddycha ale to przeważnie jak na dworze jest duszno nie wiem czy to coś poważnego czy tylko skutki uboczne leków.Proszę o odpowiedź.
napisał/a: korsak 2013-07-01 08:58
Najlepiej będzie gdy zrobisz Vega Test (np. w Magnus Animus). Pomoże ustalić czy nie masz na coś uczulenia, a teraz takie czasy, że prawie każdy jest na coś uczulony, tyle chemii w tym jedzeniu i w ogóle.
napisał/a: Lena_Medica 2013-07-16 04:21
Zrób morfologię, może masz niski poziom hemoglobiny i anemię, która tez objawia się problemami z oddychaniem. Może masz niedobór potasu. Jedz ziemniaki, pomidory i banany. Podaj poziom hemoglobiny.
napisał/a: cieszka 2013-07-16 13:15
oj badania miałam ostatni raz robione w styczniu przed operacją wycięcia guza mózgu teraz muszę sobie zrobić chyba odpłatnie bo moja lekarz prowadząca nie widzi takiej potrzeby żeby mnie na nie skierować ale dzięki za podpowiedź
napisał/a: Lena_Medica 2013-07-16 13:46
No więc właśnie, to koniecznie zrób sobie morfologię. A jakie są wyniki twojej ostatniej morfologii, możesz tu wypisać? Jakiego typu guza miałaś (gruczolak, glejak, naczyniak, itp.?)?
napisał/a: korsak 2014-01-16 12:31
@cieszka i jak poszło? Co teraz u Cibeie?