Problemy z nadgarstkiem po upadku

napisał/a: mechu 2015-05-22 21:56
Witam. Jakieś 3tyg temu upadłem i uszkodziłem nadgarstek i nie mogę do końca obracać dłonią tzn jestem w stanie zginać rękę w nadgarstku ale nie jestem w stanie do końca jej "wylewić" \ odwrócić w płaszczyźnie (czy jakkolwiek to nazwać) i nie chodzi tu o ból który temu towarzyszy, bo można by zacisnąć zęby, ale po prostu nie mogę jej bardziej obrócić. Proszę o poradę. Pozdrawiam.
napisał/a: theblackcat 2015-05-26 06:35
3 tygodnie uszkodzony nadgarstek i nie poszedl pan zrobic rtg?
napisał/a: mechu 2015-06-07 16:26
w dzień upadku byłem w szpitalu i bez żadnych pytań czy nawet przyjrzeniu się ręce powiedziano mi, że to stłuczenie i odesłano do domu (około 2-3 w nocy)...
napisał/a: theblackcat 2015-06-07 21:48
A czy problem nadal występuje? Jeśli tak to warto zrobić rtg prywatnie. Nie jest to bardzo kosztowne badanie.
Natomiast zdziwiła mnie postawa szpitala .
napisał/a: mechu 2015-06-08 17:18
No rzekomo pan chirurg oglądał moje rtg nadgarstka, które mi zrobiono w pozycji zasłaniającej tak na prawdę miejsce problemu... aczkolwiek zdjęcia nie dostałem... na dzień dzisiejszy za tydzień mam wizytę u chirurga zobaczymy co powie... aczkolwiek jeśli problem okaże się niebagatelny zamierzam złożyć wizytę przyjmującemu mnie lekarzowi.. :)
napisał/a: theblackcat 2015-06-09 14:59
A nadal czujesz ból i nie możesz zgiac?
napisał/a: mechu 2015-06-11 14:23
ból przy dłuższym używaniu ręki jest lekki ale obejmujący całą kość łokciową z tym, że przy obracaniu ręki jakby jej części zaraz przy nadgarstku źle się przemieszczały utrudniając pełny ruch w płaszczyźnie przy czym występuje punkcyjny ból... dodatkowo gołym okiem jestem w stanie zauważyć, że coś jest nie tak...