problemy z kostka

napisał/a: zelazo91 2007-12-25 21:26
Witam!
ponad dwa miesiace temu doznalem urazu kostki (zle stanalem). wtedy troche opuchla, robilem oklady z altacetu, ale nie bylem u zadnego lekarza.
gdy zeszla opuchlizna, dalej bolalo mnie w tym miejscu http://i12.tinypic.com/2uihmyr.jpg , wiec po miesiacu poszedlem do ortopedy, ktory zalecil mi crioterapie. poszedlem na 10 zabiegow i nic, dalej bolalo.
po skonczeniu terapii kupilem opaske uciskowa i smarowalem troche fastumem. poszedlem do nastepnego ortopedy u ktorego wreszcie zrobilem sobie zdjecie rentgenowskie, ktore nic nie wykazalo. z koscmi wszystko w porzadku. lekarz zalecil smarowanie fastumem i cwiczenia rehabilitacyjne.
no i dobrze zaczalem smarowac kostke miej wiecej 2-3 razy dziennie przez 2 tygodnie i bol ustepowal (powoli), 5 dni temu skonczyl mi fastum i postanowilem juz go nie uzywac. jest coraz gorzej.. z dnia na dzien coraz bardziej mnie boli przy zbyt dalekim wysuwaniu kostki w roznych plaszczyznach, a nawet czasami w spoczynku.

co powinienem zrobic? to az niemozliwe, zeby to sie tak dlugo leczylo.
z gory dziekuje za pomoc

PS:chcialem jeszcze dodac, ze pod koniec terapii fastumem bylo juz dosyc dobrze (choc nadal nie na tyle dobrze, by trenowac)