Problemy z gardłem

napisał/a: metiu342 2014-11-22 17:42
Witam serdecznie :).

Mam od jakiegoś czasu problemy z bólem gardła. Parę tygodni temu miałem anginę, dostałem wtedy antybiotyk, zostało wyleczone. 2 lub 3 tygodnie później zapalenie zatok, również wyleczone. A teraz znów dopadło mnie gardło. Zaczęło się od od uczucia drapania i swędzenia w gardle, suchego kaszlu, i zaczerwienionego gardła. Poszedłem z tym do laryngologa. Pytał się mnie o gorączkę, czy mam zatkany nos. Ani gorączki ani zatkanego nosa nie miałem powiedział że mam zapalenie gardła i polecił mi kupienie ARGENTIN-T. Zażywałem regularnie ten lek, i po 2 dniach pojawiły się 2 białe kropki po prawej i po lewej stronie jak przy anginie, na dodatek zmierzyłem temperaturę i wyszło 36.9. Suchy kaszel przerodził się w mokry, i odkaszluje do tej pory flegmę, pojawił się ostry katar (Choć na ten moment ustał) , i kichanie. Z ostatniego leczenia zostało mi trochę Ospen'u, więc stwierdziłem że zacznę go zażywać, bo te naloty świadczą o anginie i zażywam już 3 dzień. Gardło dalej jest czerwone, choć trochę mniej niż na początku, nadal z tymi kropkami. Co mam z tym zrobić?
napisał/a: radek07 2014-11-23 11:18
Czujesz ściekanie wydzieliny po tylnej ścianie gardła?
napisał/a: metiu342 2014-11-24 07:50
Czuć nie czuje, ale widzę.