Problemy z chodzeniem

napisał/a: Tomasz2145 2016-08-18 21:55
Witam.Mam 27 lat i pewien zaniedbany problem ,który ostatnio strasznie mnie irytuje i niebawem może doprowadzi mnie do depresji ..Od wielu lat miewam problemy z poruszaniem się tzn.zdaża mi się ,iść lekko chwiejnie tak jakbym był pijany .Czasem od tak idąc (szczególnie po trawie - nierównej nawierzchni)gubie kroki ,potykam się -często szuram butem o podłoże i też irytuje mnie ,gdy zwracam wtedy na siebie uwage ludzi.Ogólnie mój chód jest bardzo *sztywny* i odzczuwam lekkie napięcie w odcinku między kręgami L.4 - L.5- tak jakby coś między tymi kręgami a nogami nie *współgrało* .Odnoszę wrażenie ,lekkiego nacisku na kręgosłup w odcinku lędzwiowym ,tak jakby to tam leżała przyczyna,ale słyszałem opinie,że może być to również nerwica.i tak koło się zatacza,bo przetestowałem chyba wszystkie dostępne leki uspokajające z apteki bez recepty i niestety nic nie pomagały.Wcześniej leczyłem się na fobie społęczną nt.leki ,które mi przepisano również nic nie pomagały z ww.problemem ,więc chciałbym zamknąć temat nerwic i skupić się nad badaniami ,tylko nie wiem gdzie zacząć i stąd postanowiłem napisać ten wątek.No więc ,gdzie powinienem szukać przyczyny takiego stanu żeczy ?Czy wskazuje to na jakąś znaną chorobę?Męczę się z tym już około 8 - 9 .Dziękuję za uwagę .
napisał/a: piotrosiama 2016-08-19 00:42
Nic nie piszesz czy miałeś robiony rtg kręgosłupa. Jeśli nie to od tego należy rozpocząć działanie.