Problemy z cerą-zaczerwienienia/krostki

napisał/a: luki041 2014-05-13 21:52
Witam.
Jestem chłopakiem, mam 19 lat oraz brzydką cerę twarzy, często lubi mi wyskoczyć na niej jakaś \"niespodzianka\". Od jakichś dwóch miesięcy moja cera na twarzy bardzo się pogorszyła, wyszły czerwone krostki na policzkach, cera czasami szczypie. Zrobiłem zdjęcie jednak ono nie ukazuje aż tak bardzo problemu, w rzeczywistości wygląda to gorzej. Od jakiegoś miesiąca używam żelu przeciwtrądzikowego Oczar, a od dwóch tygodni zacząłem zażywać tran gdyż słyszałem, że poprawia on kondycje skóry jednak jak na razie nie widać żadnych rezultatów i jest coraz gorzej, cera się nie poprawia, a coraz bardziej pogarsza... Martwię się co będzie za jakiś czas, a chciałbym, żeby moja cera była ładna. Co mam robić/stosować/kupić by poprawić jej stan? Nie jestem żadnym niedbaluchem i dbam o wygląd, a mimo wszystko mam coraz brzydszą cerę... :/

Link do zdjęcia: http://www59.zippyshare.com/v/46555881/file.html
napisał/a: piotrosiama 2014-05-13 22:30
Trądzik młodzieńczy - to powinno się leczyć pod nadzorem dermatologa. Tu na forum znajdziesz też sporo info.
napisał/a: luki041 2014-05-13 22:51
piotrosiama napisal(a):Trądzik młodzieńczy - to powinno się leczyć pod nadzorem dermatologa. Tu na forum znajdziesz też sporo info.

Rozumiem, ale oprócz trądziki pojawiły mi się liczne brzydko wyglądające zaczerwienienia których wcześniej nie było i skóra czasami szczypie na twarzy, czy to też trądzik?
napisał/a: piotrosiama 2014-05-14 16:09
Powody mogą być różne, najlepiej oceni to dermatolog i wdroży odpowiednie leczenie. Umów się koniecznie na wizytę - nie potrzeba do tego specjalisty skierowania.