Problemy seksualne po paroksetynie.

napisał/a: xqvz 2014-08-12 13:18
Witam. Mam dość kłopotliwy problem. Przez półtora roku brałem arketis 40 mg dziennie z powodu zaburzeń lękowych, najbardziej doskwierało mi przeświadczenie, że moim sercem dzieje się coś niedobrego, dostawałem ataków duszności i mroczków w miejscach publicznych, ale nie o tym mowa. Po stopniowym odstawianiu przestałem brać antydepresant całkowicie jakiś czas temu, kiedy tylko zszedłem poniżej 1 tabletki dziennie zaczęły się moje problemy natury intymnej. Mam strasznie wczesny wytrysk i rzadko udaje mi się osiagnać pełna erekcje, tak w przypadku masturbacji jak i seksu. Wiem, ze paroksetyna może powodować podobne zaburzenia, ale nigdy nie słyszałem, że może się tak dziać po jej odstawieniu, kiedy wcześniej wszystko było w porządku i byłem bardzo zadowolony z mojego życia seksualnego. Teraz jestem właściwie całkowicie wykastrowany. Mama dopiero 21 lat i jestem w stałym związku, coraz bardziej zaczyna mnie to martwić, bo myslałem, że to tymczasowe. Mija już 6 tydzień od odstawienia i nadal sytuacja się nie poprawia, mimo że inne efekty odstawienia, jak zawroty głowy, czy uczucie przeszywania prądem już minęły. Miał ktoś podobnie? Czy to jest naturalne i wystarczy swoje odczekać, czy iść z tym do specjalisty? Pozdrawiam.