Problemy po łyżeczkowaniu

napisał/a: Victoria1990 2016-12-18 22:04
Witam,

Mam pewien problem i zabardzo nie wiem co mam robić-ale zaczne od początku.

Jakies 8 miesiecy temu zaszlam pierwszy raz w ciaze. W drugim miesiacu poronilam. Ponoc bylo to spowodowane wada genetyczna. Po poronieniu wykonano zabieg lyzeczkowania. Wszystko bylo w porzadku. Po okolo miesiacu dostałam okres. Normalny jak dotychczas. Niestety okres zaczal sie rzedluzac. Dostawalam silne krwotoki. Okazalo sie ze to polip i dodatkowo znaleziono torbiel na jajniku. Wykonano drugi raz łyżeczkowanie macicy. PO zabiegu znowu wszystko ok do czasu pierwszego okresu. Brzuch bolal bardo. 2 tabletki ketanolu nie pomogly nawet a okresu bylo raptem kilka kropel. Drugi okres juz bez silnych boli w podbrzuszu ale tez bardzo skapy. Okazalo sie ze mam zrosty na macicy. Zrobiono histeroskopie, zrosty wycieto ( nie bylo ich duzo i obeszlo sie bez zakladania spirali). Niestety kolejne okresy a bylo ich 2 tez bardzo skape. Pierwszy trwal góra 3 dni bez zadnych objawow PSM. Przed drugim dostalam duphaston na wywolanie. Okres przyszedl prawie w idealnym terminie bo spoznil sie tylko 1 dzien. W pierwszy dzien - nie wiem czy mozna nazwac to okresem ale dostalam skape plamienia w kolorze brunatnym. Przez kolejne 2 dni mialam bardzo skapy okres ze 1 podpaska na te 2 dni by wystarczyla i pewnie jeszcze zostaloby miejsca na koleny dzien gdyby byl... Na 3 dzien okresu brak calkowicie a w 4 dniu znowu delikatne plamienie. Podbrzusze mnie boli juz od miesiaca. Niezaleznie od tego ktory to dzien cyklu.. na p[oczatku myslalam ze moze owulacja potem ze przed okresem.. ale okres sie skonczyl a brzuch dalej boli. Nie jest to silny bol ale odczuwam dyskomfort codziennie szczegolnie z lewej strony.. kilka krotnie promieniowal tez na ledzwie i pachwine. Do tego odczuwam bol sromu wewnatrz ( nasila sie przy dotyku) Nie ma tam tez zadnych zmian chorobowych.. Lekarz powiedzial ze nic tam nie widzi i nie wie co sie dzieje.
Na necie spradzalam objawy wszystkich chorób i zadne nie pasuja do moich objawow. Moze któras z was miala podobny problem? Nie piszcie zebym zmienila lekarza bo kilku mnie widzialo i zaden nie wiem co to moze byc
Bardzo proszę o pomoc
Viki