Problemy gastryczne od 5 miesięcy

napisał/a: katkago 2016-10-03 14:31
Witam,
piszę tutaj ponieważ lekarze uważają, że nic mi nie jest. Jednak objawy od maja tego roku się utrzymują, co więcej pojawiają się nowe. Moje objawy to wzdęcia, bóle w nadbrzuszu, pieczenie, przelewanie, zgaga, mdłości, bardzo częste puste odbijania, kwaśny smak w ustach, luźne stolce, ból pleców, spadek masy ciała ok 5kg. Wszystkie objawy występują, codziennie niezależnie od posiłków. Jem mało, lekkostrawnie. Czasem mdłości są tak silne że nie jem nic. Na kolejnej wizycie u gastrologa dowiedziałam się lekarz nie ma na mnie żadnego pomysłu bo wszystkie wyniki badań mam prawidłowe i mam z tym żyć. Bralam wszystkie możliwe leki przepisane przez gastrologa, niestety nie ma żadnej poprawy. Obecnie przyjmuję debridat i prokit. Badania krwi robione w maju - prawidłowe, gastroskopia, kolonoskopia i usg jamy brzusznej - prawidłowe. Mam 37 lat. Jestem załamana, mam dwoje dzieci, które ciągle widzą mnie cierpiącą. Proszę rady co może być przyczyną moich dolegliwości i jakie badania powinnam jeszcze wykonać. Z góry dziękuję.
napisał/a: buzek 2016-10-05 14:17
Witaj. Jeśli badania wychodzą w porządku to może warto byłoby zmienić coś w swojej diecie? Czy dbasz o to aby dieta zawierała odpowiednie ilości błonnika? Polecam Fibra Vitale. Jest to blonnik, który dodaj się do jedzenia ( sama przyjmuję do drugiego śniadania).
Oprócz błonnika preparat zawiera nasiona babki plesznik oraz nasiona siemienia lnianego. Regulują pracę układu pokarmowego , zmiejszają poziom cukru.